Treść opublikowana przez ksenonn
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
za szybko to ich polerować nie będę, nie chce mi się, ale dystans to bym zapodał na mojej kozie to 20mm na tyl było by ok. za jakiś czas opony 215 a nie jak teraz 225
-
Jakie pasty do polerki
polecam pasty 3m zielony, żółty i niebieski korek - wiem, ze tanio nie wychodzi
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
szlif papierem na wodzie 1500/2000 potem polerka polecam pasty 3m
-
Zmiana koloru auta - nowa folia
jedna lepsza od drugiej, kwestia gustu która
-
Cieknie olej po demontazu turbiny...
uszczelki muszą być, jak zapodziałeś to masz przyczynę wycieku. obadaj wzrokiem gdzie się leje. może też słabo dokręciłeś przewód do turbiny ten od góry co idzie
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
śruby dajesz dłuższe? fele polerowałeś?, też mam takie ale aż tak ładnie się nie błyszczą mimo że to taki niby chrom
-
Zakup transoprtera T3 Westfalia
pamiętam T3 kumpla, diesel, słabawy i mega głośny, jak by mu zamontować przynajmniej 1,9TDI 90/110KM to już by było coś, gdzieś takiego kojarzę w niebieskim lakierze, T4 miałem z silnikiem 2,4 wersja long całkiem fajne auto
-
Folia czy PlastiDip na grill - co trwalsze?
jak ma być to trwałe to zdecydowanie folia
-
B5 2,6 sedan... Poszycia prógów
w dolnej części progi są zgrzewane punktowo, u Ciebie to jest jakaś rzeźba z podłogą, może był strzał w bok, jak wygląda druga strona?
-
Grubosc lakieru
średnio 120-180 czasami auta z fabryki wyjeżdżają z podwójnym lakierem tzn. są ponownie lakierowane grubość lakieru nie zawsze prawdę Ci powie o aucie, np. auto walone przodem, wymienione błotniki, maska na nowe, przelakierowane, grubość lak. na elementach nie przekroczy wartości oryginalnej
-
Malowanie dokładek i gumowych listew w kolor
dziur się nie szpachluje tylko spawa, co do listew trzeba by dać podkład zwiększający przyczepność, a do lakieru dodać plastyfikatora
-
Oklejanie ramki radia carbonem - wlot powietrza
nie możesz go zakleić, a może hydrografika?
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
jaki masz dystans z tyłu, śruby rozumiem też dłuższe?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cześć Wszystkim Czy dzisiaj macie spota?, chętnie bym się wybrał, zapoznał
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
pięknie się prezentuje, dokładki zderzaków w kolorze dodają zdecydowanie uroku.. jak się na takim zawiasie i kołach jeździ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie posiadaczy a czworek Jak na razie przemieszczam sie vw t4 i czasami xsara, mam zamiar troche poczytac o tym autku i moze jak sprzedam t4 kupie a4 kombi czarna 1,9 tdi. znajomy ma taka tylko 2,5 tdi, fajne auto.. Pozdrawiam