Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folia czy PlastiDip na grill - co trwalsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym zmienić kolor obwódki grilla, ale mam pewne wątpliwości czym to zrobić. Pomalować czy okleić? Jak jest z trwałością? Chciałbym żeby wypowiedzieli się ci, którzy przetestowali już obydwie metody w praktyce.

Opublikowano

Przy ewentualnym oklejaniu użyj folii z dobrej firmy (np.3M) Ja kiedyś okleiłem renty w B5 czymś z tandety to po 2mc zaczęło złazić a klej to usuwałem przez następny mc. Nigdy więcej tandety bo szkoda pracy.

Opublikowano

A jeden mowi tak drugi tak . Ja mialem plastilaka na grillu to nie polecam .Jakis wiekszy owad i laka nie ma . A co do tej foli to niegdy nie mialem problemow tak jak kolega wyzej .Jak masz czas na zabawe to kup folie a jak nie masz czasu i checi to dipa,laka. Pzdr

Opublikowano

Ja polecam folie mam oklejone swoją ramkę i nic się nie dzieje.

Opublikowano

Ja ramkę też oklejałem folią i jest git. Ponad rok

Opublikowano

jak ma być to trwałe to zdecydowanie folia

Opublikowano

To jak dip nie wytrzymuje na grillu, to ja się pytam jak ma się utrzymać na felgach???

Opublikowano
  • Autor

Więc postanowione, na ramkę przyjdzie folia :) dzięki za pomoc :)

Opublikowano
To jak dip nie wytrzymuje na grillu, to ja się pytam jak ma się utrzymać na felgach???

a powiem ci tak :D mialem laka przez cala zime na felgach i bylo ok .A na grillu jak sie jedzie rozne robaki , odpryski , kamienie itp .

Opublikowano

Ramkę folią, a znaczek pastilak -> tylko trzeba wiedzieć jak, żeby nie było gadania że schodzi itp od owadów chyba jak w szerszenie wlecisz przy 320km/h

Opublikowano
Ramkę folią, a znaczek pastilak -> tylko trzeba wiedzieć jak, żeby nie było gadania że schodzi itp od owadów chyba jak w szerszenie wlecisz przy 320km/h

To szefie powiedz wszystkim jak sie maluje !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ramkę folią, a znaczek pastilak -> tylko trzeba wiedzieć jak, żeby nie było gadania że schodzi itp od owadów chyba jak w szerszenie wlecisz przy 320km/h

To szefie powiedz wszystkim jak sie maluje !

Ja u siebie malowałem tak jak było zalecane powoli i dużo ale naprawde dużo cieniutkich warstw. Znaczek poleżał 24h około zamontowałem 4 msc temu nic sie nie dzieje, myjka, gąbka, owady itp. Jak narazie zaobserwowałem, że powłoka jest cieńsza ale nie ma odprysków. :wink:

Opublikowano

Ja juz mam przeszlo rok plastidip na ramce grila i raptem jeden moze dwa ale malutkie odpryski. A nie obchodze sie jakos specjalnie przy myciu z tym. Normalnie chemia, karcher i wszysyko ok. Wazne zeby przed malowaniempowierzchnia byla gladka i odtluszczona. Nie polecam plastilata, uzywalem i marny efekt jak dla mnie, glownie chodzi o samo malowanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.