Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klima w Wa-wie - gdzie podjechać na sprawdzenie/czyszczenie?


jcwpl

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Nic dodać nic ująć, podrzućcie coś Pany gdzie warto - mam auto 2 lata, nic nie robiłem od zakupu akurat z klimą... Podziękował :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 09:27 ----------

Panowie nikt nie jest w stanie polecić kogoś sprawdzonego od klimy w stolicy? Szału dostaje już... Chłodzi tylko lewa strona, lekko chłodne jak przestawie na podszybie -> środek i prawa strona gorące tzn:

- temp zadana ustawiona na 19.0 (na zewnatrz 25) - temp po wsadzeniu termometru do lewej kratki - 14,3, temp w prawej kratce 18,8, w środkowych 27,8 - nie było błędów na klimatroniku, ale adaptacja i tak zrobiona - nic to nie dało.

- wymieniony panel klimatronika na inny - zero zmian

- sprawdzane silniczki, niby wszystkie działają.

- przez chwilę któregoś dnia przy ustawieniu na LO zaczęło mi kapać po nodze znad pedału gazu...

- rurka na wejściu do wnętrza zimna na maksa...

Gdyby nie było czynnika to chyba lewa strona by tak nie chłodziła? Za rozbieranie deski i nagrzewnice raczej sam się nie zamierzam brać... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w skodzie miał podobnie. Lewa strona chłodziła, prawa grzała, tylko u niego był błąd po podpięciu. Wyczyścił czujnik, który siedział w kanałach wentylacyjnych i wszystko ok.

Nie zalewałeś jakiejś pianki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w skodzie miał podobnie. Lewa strona chłodziła, prawa grzała, tylko u niego był błąd po podpięciu. Wyczyścił czujnik, który siedział w kanałach wentylacyjnych i wszystko ok.

Nie zalewałeś jakiejś pianki ?

Nie - żadnych "kombinacji" oprócz tego co napisałem nie było robione... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyprysowa

Chłodnice Rosłoniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyprysowa

Chłodnice Rosłoniec

Thx Buba :hi:

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 17:30 ----------

Wreszcie coś... były 2 błędy po pierwszym podpięciu vaga, skasowałem -> został 1, nie idzie wykasować :kwasny: która to klapa :whistling:?

00604 - potencjometr silnika wykonawczego klapy spiętrzania (G113), przerwa/zwarcie z plusem

Po stronie kierowcy nad gazem czy po stronie pasażera, nie jestem w stanie zczaić w wątku o klapach/silniczkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapy są za schowkiem trzeba go zrzucić tu masz fote z audizone i opis

1 - G221 Central Flap Motor Potentiometer

2 - G135 Defrost Flap

3 - G112 Central Flap

4 - G143 Air recirculation Flap

5 - G113 Air Flow Flap

beznazwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...