Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzone nadkole - przybliżone koszty naprawy


Mariusz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety ale spotkała moją A4 tragedia na drodze w formie kobiety, która postanowiła wjeżdżać na lewy pas nie sprawdzając czy na nim ktoś nie jedzie :P

Dogadałem się z nią bez udziału policji - to było pierwsze takie moje zdarzenie w życiu i za bardzo to nie wiedziałem co robić, do tego mój kumpel mechanik nie odbierał telefonów -

mi się spieszyło do roboty i wziąłem od niej 500 PLN w poczet naprawy i teraz nie wiem czy to nie za mało :(

Dziś jeszcze postaram się odwiedzić jakiegoś blacharza, żeby i on mi spojrzał na to fachowym okiem, ale może któryś z forumowiczów wie co to za wydatek będzie...

Żal mi strasznie auta, bo je szanuje jak nic a auto nie miało takiej przygody w życiu :?

k1vyLvd.jpg

Usfdpxp.jpg

rmTLtZc.jpg

0oG0V9g.jpg

IIfpPE7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy gdzie będziesz robić...w ASO VW kosztuje jakieś 800. Uszkodzenie w sumie nie jest duże. Chyba miałeś już jakieś naprawy bo to co się łuszczy to delikatna szpachelka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupno błotnika w kolorze będzie tu najlepszym rozwiazaniem max 250pln jak sie nie uda to kupno byle jakiego ładnego błotnika i malowanie 150pln -250pln błotnik i 300 malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą najlepiej kupić w kolorze plus ewentualnie korekta lakieru tylko kupując najlepiej kupić nie naprawiany bo ten twój ma sporo ilość szpachli na sobie w okolicy pęknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...