Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamulenie AWX


elkrecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, swojego passata AWX dłubniętego u Rogala przekazałem żonie 2 lata temu. Auto jezdzone na krotkich dystansach - żona ma do pracy 3 km stad wiecznie nie dogrzane (auto, nie żona), raz na jakis czas ostrzej nim przejade, niestety rok temu kierownice w turbinie zaciely sie, zrobilem regeneracje i czyszczenie, auto zaczelo normalnie jezdzic. W ubieglym tygodniu na przejazdzce zauwazylem ze po depnieciu w podloge auto dluzej "mysli", dopiero po 3,4 sekundach zaczyna ostro przyspieszac, jakby turbodziura sie powiekszyla... Ktos mial takie kwiatki u siebie ?? Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSJ i tyle w temacie... od czasu do czasu trzeba dieslem przegonic się żeby sie odmuliło, tym bardziej jak był używany na krótkich trasach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie koniecznie. Ja nieraz mam to u siebie. Po zmianie biegu i depnęciu auto chwile pomyśli i zaczyna przyspieszać. Podciśnienie oki, przepływka nowa, N75 też, turbo wyjęte sztanga lata luźno, a nieraz takie kwiatki. Logi nic nie pokazują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w trakcie jazdy, (przyspieszania) ucieka podciśnienie z układu na skutek drgań silnika. Po prostu jest nieszczelność, która nie ujawnia się na postoju i wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może turbina nie ma już swojej wydajności? Napompuje bo napompuje i w logach sie zgadza, ale trwa to dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Teź to właśnie mam , mam nadzieję znalazłeś przyczynę ?? , myślę źe u mnie wymiany wszystkich części pozostaje do wymiany wszystkie małe wężyki takie jak od zaworu N75 , N18 i od gruszki turbiny jak i egr-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...