Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Springi -40/-40


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

1 wysyłka więc 2 będzie u mnie. Także 3 zawita na aucie :grin: Montaż na podwórku z jednym lewarkiem i dwoma koziołkami. Będzie przyjemnie w taką pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz się i w śniegu robiło. Oby nie napadało i roztopu nie było. W bagnie robić najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej palił 11-12 pb, teraz 12,5 -13 z groszem lpg. Do tego plus minus z 10l pb dolewam co jakieś 1000km ale to typowo na oko, nie dopuszczam do rezerwy pb i ogólnie ciężko mi to policzyć. Ogólnie jestem zadowolony, różnicy nie czuje a i nie zostawiam pół wypłaty na orlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnica jest na pewno. Jaki masz stosunek miasto/trasa przy tym spalaniu?

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej polecam, zostaje wiecej kasy na mody :grin: Wiesz co za pare minut bede w aucie to Ci napisze co tam siedzi dokładnie :)


http://zapodaj.net/e0986597262a3.jpg.html 2k za wszystko, wlew pełny pod klapką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dużo nie dałeś. Ja wstępnie zrobiłem rozeznanie i jeśli już to będę musiał prowadzić auto mniej więcej 100km ode mnie w jedną stronę. Bliżej nie mam nikogo zaufanego. Ogólnie zastanawiam się nad instalką na najlepszych gratach stag/hana 2000 itp za 2800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz że fuszery nie robią a zestaw spełni swoją role to nie ma się co zastanawiać. Zawsze lepiej dać więcej czy jechać dalej a mieć pewniaka niż potem sobie pluć w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz Weitec nie siadł mi jak trzeba. Mam 1.8 i przód jest za lekki a springi pod 1.9 tdi były (niby). Wygląda na to , że niedługo zawita do mnie jednak Sportline i zobaczymy co on na to. Przetrę Ci szlak kitów we wszystkie strony :grin: wiec ucz się na głupich:) Jedno jest pewne. Ważna jest średnica drutu z którego zrobiona jest sprężyna. Miałem pro kita który był średni. Po przesiadce na weiteca który miał być betonem okazało się, że jest bardziej komfortowy od pro kita!(pro kit był z dużo grubszego drutu pod 1.9 tdi itp) Kategoria wagowa najważniejsza. I jeszcze jedno. Dobrze dobrany kit (może sportline) i do tego bilstein B8 po dograniu przez zerkopol są nie do pobicia. Trudno znaleźć gwint który będzie tak super pracował. Dla mnie bomba na poziomie kw v2 a nawet lepiej. Tylko cena wgniata w fotel ale co nowe to nowe i jeżdżąc z głową rozwiązanie na lata..

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ten sportline był miłą niespodzianką ;) Faktycznie tych kitów już trochę przeszło przez Twoje ręce. Ale jak widzisz nie wyszło to tak do końca źle, przynajmniej wiesz co w trawie piszczy. Co do bilstein b8 pewnie masz racje, tylko to pewnie 2k pln+ za same amory ?
Sportline już zakupiony czy jest w planach ?
U mnie na razie zawita h&r 40/40 zakupiony u nas na forum co by nie raziło mega prześwitem.
Jak dojedzie i poskładam to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możesz dać znać. Te H&R to do 1.8? Przy równym kicie np 40/40 jak nie dobierzesz wagi z przodu to wyjdzie Ci motorówka jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1.6, także zobaczymy co z tego będzie. Jak coś to Ci je dam do kolekcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już żadnych kolekcji :wink: Chce w końcu żeby mi siadło jak należy. Masz sedana i springi od 1.6 powinny siąść jak należy. Coś czuej , że dobrze trafisz przy pierwszym podejściu. Tylko wiesz. Przy -40 już warto rozejrzeć się za sport amorem. Wiem , że już przy pro kicie skrócony amor daje rade lepiej niż seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oby było jak mówisz ;) oby poprzedni właściciel już je uklepał :decayed: Na razie zmiana będzie tylko z 1ba na 1be, myślę że zawsze to chociaż mały +
Co do sportline to masz już coś na oku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...