Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ile wynosi teoretyczna zywotnosc turbosprezarki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ile wytrzymyja srednio turbiny z silnikow 1.8t -mam mozliwosc zakupu turbiny z przebiegiem 245000 km i zastanawiam sie czy warto kupic taka za niewielka kase

Opublikowano

Wszystko zależy jak kto używał i na jakim oleju .

Opublikowano
Wszystko zależy jak kto używał i na jakim oleju .

Dokładnie, jak się porządnie postarasz to możesz ją wykończyć i w 10k. Miałem kiedyś Audi 80 z przebiegiem pewnie coś koło 400tyś, turbo ori i chodziło jak marzenie.

Opublikowano

U mnie w AEB jest ponad 320 tyś km, turbo od nowości wciąż te same.. i działa cały czas.. olej w tej chwili zalany mam Valvoline 5w50,przedtem Motul X-clean .Mogę jeszcze dodać ,że lekko audi ze mną nie miało, ale dbałem o temperaturę silnika przed rozpoczęciem jazdy jak i przed zakończeniem.

Opublikowano
  • Autor

ok a jak ma sie sprawa z luzami na wirniku wiekszosc ludzi oferujacych sprzedaz uzywanego turbo zapytana o luz odpowiada w normie a ta norma ma jakis wymiar?

Opublikowano

Ciężko powiedzieć bo nie sposób tego zmierzyć :decayed: Luz zawsze jakiś będzie bo gdyby go nie było to wirnik by się nie obracał, a nie ma tam przecież łożysk. Z tego co kiedyś czytałem to luz poprzeczny jest dopuszczalny, luz wzdłużny nie.

Opublikowano
Ciężko powiedzieć bo nie sposób tego zmierzyć :decayed: Luz zawsze jakiś będzie bo gdyby go nie było to wirnik by się nie obracał, a nie ma tam przecież łożysk. Z tego co kiedyś czytałem to luz poprzeczny jest dopuszczalny, luz wzdłużny nie.

tez tak kiedys slyszalem....czy to prawda?

Opublikowano

na szrocie koszt takiego turba to z 1400 ori używka, jeśli twoja cena jest naprawdę atrakcyjna to brać. Przebiegi różne tak jak koledzy pisali :wink:

Opublikowano
na szrocie koszt takiego turba to z 1400 ori używka, jeśli twoja cena jest naprawdę atrakcyjna to brać. Przebiegi różne tak jak koledzy pisali :wink:

2.8 V6 kiedys chyba przytule ten silnik:D wiadomo inna charakterystyka silnika i ten piekny mruczek V6.....znajomek mial takie cosik przy donosnym ale i miekkim wydechu....piekny dzwiek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.