Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerejestrowanie z PL na DE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje sie ktos moze jakie koszta sa zwiazane z przerejestroiwaniem auta z polski na niemcy. Kupilem auto w niemczech pol roku temu i mam jeszcze aktualny niemiecki przeglad wazny poltora roku. Chodzi i o same koszty przerejestrowania bez ubezpieczenia i podatku od drog. I bez opinni lepiej sprzedac i kupic na niemieckich blachach

Opublikowano

Idziesz do Landratsamtu z tablicami polskimi i dowodem. Przerejestrowujesz na niemieckie, a polskie oddajesz i tyle. Cala operacja trwa nie dłużej jak 5 minut. Koszt to oplata skarbowa+ tablice.

PS. A4-klub to poważne forum, tu nic nie musisz zastrzegać:wink:

Opublikowano
  • Autor

wszedzie gdzie czytam to pisza lepiej kupic w niemczech a polskie sprzedac

Opublikowano

Sam musisz wiedzieć czy ci się to opłaca. :hi: Zakładam ze masz zameldowanie na terenie Niemiec.

Opublikowano

A nie ma takich opłat jak ściągamy auto z d do pl?

Opublikowano

Z EU nie ma.

Opublikowano

Nie wiem po co to wszystko. Jeżeli chodzi o Polizei to wystarczy ze zapłacisz podate drogowy i będzie dobrze.

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

W ten sposób zaoszczędzisz na ubezpieczeniu pewnie.

Opublikowano
Nie wiem po co to wszystko. Jeżeli chodzi o Polizei to wystarczy ze zapłacisz podate drogowy i będzie dobrze.

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

W ten sposób zaoszczędzisz na ubezpieczeniu pewnie.

A jak to kolego się załatwia? Podatek drogowy w de na auto na pl tablicach?

Opublikowano

Tak, nie ma z tym problemu

Jak miałem audi 2.6 v6 z 1996 r na pl blachach płaciłem 160 euro podatku, choć słyszałem, ze zaczęli sie czepiać, zeby przerejestrowywac auta na de

Opublikowano
  • Autor

tak mam meldunek na niemcy

no bo sie czepiaja. a chce przerejestrowac na de bo tu zostaje na stale. i dlatego pytam jakie koszty.

wiem ze ubezpieczenie to ok 150 € na 3 miesiace

i podatek od drog ok 350 € na rok

i co do tego te tablice i tyle

tablice to koszt ok 40 - 50 €

Opublikowano

Tak Ci się tam spodobało, że zostajesz? :)

Opublikowano
  • Autor

No Krystian zycie lepsze :banan:

Opublikowano

Co zrobic nie?

Opublikowano
  • Autor

czyli niema juz innych kosztow z przerejestrowaniem tylko te ktore wymienilem

Opublikowano

Zastanawia mnie tylko czy w momencie przemeldowania na de uznają ci polski przegląd. Jak nie to powodzenia na Niemieckim tüv.

Opublikowano
  • Autor

mam niemiecki tüv wazny jeszcze przez 1.5 roku

Opublikowano

Z ciekawości pytam robiłeś juz w de albo uznają polski

Opublikowano
  • Autor

auto mam z niemiec przywiozlem w grudniu z nowym tüv a jak wiadomo niemiecki wazny 2 lata

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.