Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kosci z softem vs dymienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

kiedys kupilem kosci zaprogramowane na afn-ie czyli taki jak moj na ori gratach na ok 135 -140 km wrzucielm i git, ale zrobilo sie cieplo i zaczal dymic po depnieciu :P wiec wyrzucilem, ale okazalo sie ze nie idzie jezdzic na ori 110km, wrzucilem spowrotem i plynie juz sie przyzwyczailem, wiec moje pytanie czy da rade jakos zmniejszyc to dymienie???

Opublikowano

Tak to jest jak soft nie napisany pod auto. Zobacz icka czy nie jest zawalony olejem

Opublikowano
  • Autor
oże kiepski soft lub wtryski leją

ale jakby wtryski lały to i na seryjnych kościach by dymil

Tak to jest jak soft nie napisany pod auto. Zobacz icka czy nie jest zawalony olejem

program pisany pod bliźniacze auto

Opublikowano

program pisany pod bliźniacze auto

Dobre :D:D:D

Blizniacze bo ten sam nr wsadu? Czy kolor? :)

Opublikowano
  • Autor

program pisany pod bliźniacze auto

Dobre :D:D:D

Blizniacze bo ten sam nr wsadu? Czy kolor? :)

ten sam silnik, ten sam rok, cholera zapomnialem ze moj to ly7w a tamten lz5l

Opublikowano
ten sam silnik, ten sam rok, cholera zapomnialem ze moj to ly7w a tamten lz5l

o to ma też znaczenie :grin:

Opublikowano

Tak jest jak się gotowca instaluje. Do auta indywidualnie pisze się program.. Nawet zrób logi i będziesz miał różnicę miedzy jednym a drugim. Kolejna sprawa ile auto ma na kołach nalatane i jego sprawność mechaniczna (silnik, osprzęt)

Opublikowano

wypal kolektor i wyskrob wloty w głowicy i zrób logi

Opublikowano
  • Autor

duzo srub przy tym kolektorze ?? jak z dojsciem ??

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Tak to jest jak soft nie napisany pod auto. Zobacz icka czy nie jest zawalony olejem

jak sprawdzic icka ?? wiem ze jak mialem ten maly gumowy lacznik z kolektorem dziurawy to dawalo za tamtad jakims olejem

Opublikowano

6 śrub, dwie trzeba odkręcić krótkim imbusem z oczkową 10, do pozostałych dostęp normalny

czyszczenie icka w środku nie wiele da, obejrzyj go z zewnątrz czy nie jest zawalony piachem lub nie ma pokrzywionych blaszek

Opublikowano
  • Autor

moze to od halogenow ktore zalozylem do przedlifta, ale niby te krateczki powycinalem

Opublikowano

Pokażcie mi tunera który pisze program indywidualnie pod auto wszyscy maja gotowe szablony i z tego zgrywaja. Natomiast co do zadymiania w upalne dni każdemu zadymi mi też przy 216 wtryskach jak jest 25 stopni to zadymi

Opublikowano

rob555, Spanky, Juby_p, Ja, jeszcze mam wymieniać? Jak masz nie seryną sprężarkę to myślisz że szablon Ci jakiś coś pomoże?? Jak ma się pojęcie o tym to mapy znajduje się bez żadnych szablonów.....

Opublikowano
Pokażcie mi tunera który pisze program indywidualnie pod auto wszyscy maja gotowe szablony

tu masz racje ale nie każdy tak robi .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.