Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie mocniejsze żarówki polecacie do mojej A4?


karol2266

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej audi a4 b6 posiadam ksenony. Postojówki już wymieniłem na białe LED-y i jest spoko. Teraz chciałbym wymienić długie na jakieś mocniejsze no i najlepiej w kolorze zbliżonym do ksenonów. Jak macie jakieś linki da konkretnych żarówek np. na allegro to bym poprosił. Jakie jest oznaczenie mojej żarówki od świateł długich?

Z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty chcesz topić asfalt przed samochodem

xenon to mało

może ty masz problem ze wzrokiem skoro ci ciemno

wystarczający zestaw posiadasz

pomyśl czasem o tych co jadą z przeciwka oni też chcą coś widzieć

sam nie jesteś na drodze

barwa światła xenonu nigdy nie będzie taka jak zwykłej żarówki

najbardziej zbliżona to chyba 4300k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja mówię o światłach długich, nie mam problemu ze wzrokiem, ale ty z czytaniem ze zrozumieniem chyba tak. Przecież ich tylko używa się gdy nic z nad przeciwka nie jedzie. Oczywiście barwa światła jest drugorzędna, chodzi mi o jak najmocniejsze światło. Zastanawiam się nad:

Osram H7 Night Breaker Unlimited lub philips X-TREME Vision

Może ktoś miał już takie żarówki i może coś o nich powiedzieć, albo jest w stanie polecić jeszcze inny i lepszy produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam te osram co podałeś H7 Night Breaker Unlimited 110% lepiej świecącej legalnej żarówki nie widziałem, polecam jak najbardziej, wszystkie inne ala-xenon są nic nie warte jak masz barwę światła wpadającą w nielegalny niebieski na zwykłej żarówce to w nocy, deszczu jest masakra lepiej świecić latarką. Barwa tej osram na pewno nie da ci koloru xenona ale w porównaniu do zwykłych to jest nawet biała, różnica w jasności świecenia jest naprawdę widoczna i bardzo zadowalająca użytkownika, co najważniejsze jest w pełni legalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...