Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana głośników na B&O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Przymierzam się na zmianę głośników z 3G High na B&O. Proszę o informację czy wiązka kabli (wtyki) podejdą czy trzeba także wymieniać całą wiązkę pod B&O??

Opublikowano
  • Autor

Mam teraz nagłośnienie poziom niżej niż B&O.

Opublikowano

Masz 10 glosnikow :wink: z subem

Jaki numer TUNERA RADIOWEGO 56 jest u ciebie ?

P.S .

Uzupelnij profil :wink: nie wiem jakie auto masz a ja nie bede zgadywał .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podepnę się pod temat którego kolega nie skończył.

Mam zestaw na 8 głośników, czy da się B&O podpiąć bez ciągnięcia wiązek dodatkowych czyli pominąć brakujące głośniki i wpiąć się do obecnego tunera?

Opublikowano

mam mmi basic czerwone zestaw nagłośnienia z składa 11 głośników lub 12 nie wiem czy na środku kokpitu też jest głośnik pod kratką , czy okablowanie jest takie samo jak b&o ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Grzegorz, co rozumiesz przez "inne" ?

da sie podpiąć głośnik B&O do std wtyczki od głośnika z systemu std. Czy nawet wtyczki się różnią od siebie?

Pytanie drugie czy istnieje jako element handlowy wiązka łącząca głośnik z drzwi przednich z głośnikiem wysokotonowym z trójkąta koło lustra? Jesli nie ma to może ktoś podać numery wtyczek na obu końcach tej wiązki.

Dzięki!!!!

Opublikowano

w ASS głosniki boczne w desce sa wysokotonowe i maja inne wtyki , B&O ma je w drzwiach ( trójkaty )

Opublikowano

To powiem jaką mam sytuacje. Dorwałem 4x głośniki boczne z B&O i 4x wysokie tony z B&0 chciałbym to spróbowac zamontowac do siebie. Będzie sie dało? Z tego co wiem to boczne z przodu z wysokim tonem łączy się wiązką od głośnika do wysokiego tonu. Zagra to w ogóle czy tuner nie ruszy tego?

Opublikowano

mmi3g high

Opublikowano

mmi3g high

Zmiana głosników ci nic nie da, tylko wzmak B&O lub zmiana Tunera Radiowego obsługujacego sub

Opublikowano

Zgadza się, ale chce wiedzieć czy da sie te głośniki w ogóle wpiąć do tych wtyczek? Może będzie grać chociaż odrobinę lepiej. Suba wiem że nie podepnę bo kiedyś to ustaliliśmy ;)

Opublikowano

OK, dzięki za to info a teraz możesz mi podpowiedzieć gdzie sprawdzić jaki numer mają wtyczki w obu kierunkach do wysokotonowych w trójkątach?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam serdecznie,

Przymierzam się na zmianę głośników z 3G High na B&O. Proszę o informację czy wiązka kabli (wtyki) podejdą czy trzeba także wymieniać całą wiązkę pod B&O??

Wymieniłeś te głośniki? Jeśli tak to jakie komplikacje miałeś i czy warto było to wymieniać, jak efekt koncowy?

Opublikowano

Witam serdecznie,

Przymierzam się na zmianę głośników z 3G High na B&O. Proszę o informację czy wiązka kabli (wtyki) podejdą czy trzeba także wymieniać całą wiązkę pod B&O??

Wymieniłeś te głośniki? Jeśli tak to jakie komplikacje miałeś i czy warto było to wymieniać, jak efekt koncowy?

Też jestem ciekaw czy coś drgnęło z jakością dźwięku, czy trzeba głębszą ingerencję robić. Nie jestem maniakiem żeby mieć studio dźwiękowe w aucie ale odrobina przyzwoitości by się przydała bo to co jest fabrycznie to .....masakra :facepalm:

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

wtyczki w konsole sa inne jak juz ktos wspominal, wtyczka do wzmacniacza jest taka sama ( piny tylko trzeba pozamieniac, schemat w reke), do wzmacniacza chyba szla dodatkowo jeszcze jedna wtyczka / nie pamietam dokladnie/. Drzwi przednie maja inna instalacje tzn soprany sa dodane (orginalnie mialem 8 glosnikow). Ja mam wsadzone do siebie glosniki B&O ale bez wzmacniacza B&O i dziala calkiem dobrze. Wzmacniecze pod mmi 2g i 3g sa inne bo sam na wlasnej skorze sie przekonalem.

Edytowane przez maryoushek

Opublikowano

wtyczki w konsole sa inne jak juz ktos wspominal, wtyczka do wzmacniacza jest taka sama ( piny tylko trzeba pozamieniac, schemat w reke), do wzmacniacza chyba szla dodatkowo jeszcze jedna wtyczka / nie pamietam dokladnie/. Drzwi przednie maja inna instalacje tzn soprany sa dodane (orginalnie mialem 8 glosnikow). Ja mam wsadzone do siebie glosniki B&O ale bez wzmacniacza B&O i dziala calkiem dobrze. Wzmacniecze pod mmi 2g i 3g sa inne bo sam na wlasnej skorze sie przekonalem.

No ale jak się to ma do oryginalnych ? Lepiej, dużo lepiej vzy cudownie ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.