Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi do B7 320mm


MichauS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy felgi 16'' takie jak z linku poniżej będą pasowały do a4 z 2,0 TFSi do hebli 320mm. Wiem, że niektóre wzory przy rozmiarze 16 pasują, a niektóre nie wchodzą. Czy zależy to od ET? Jest to dla mnie trochę czarna magia i byłbym wdzięczny za pomoc.

16" 5x112 Orginał Audi A3 A4 A6 VW Skoda RATY (4305640510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tematem są Pany są fele 16 cali stalowe co wchodzą pod 320 hebel? Jakie mają parametry i czy ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zgłębiałem temat to tylko Alu i to dwa lub trzy wzory. Stalowki Ori 16" nie wchodzą.

Sent from my iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zgłębiałem temat to tylko Alu i to dwa lub trzy wzory. Stalowki Ori 16" nie wchodzą.

Sent from my iPhone

Dzięki. Wiem,że tzw. biedrony z b6 wchodzą na zacisk 320 mm. Te co masz w linku jestem w stanie sprawdzićw ciągu tygodnia czy wchodzą to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy felgi 16'' takie jak z linku poniżej będą pasowały do a4 z 2,0 TFSi do hebli 320mm. Wiem, że niektóre wzory przy rozmiarze 16 pasują, a niektóre nie wchodzą. Czy zależy to od ET? Jest to dla mnie trochę czarna magia i byłbym wdzięczny za pomoc.

16" 5x112 Orginał Audi A3 A4 A6 VW Skoda RATY (4305640510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Te koła wchodzą na styk pod 320, trzeba umiejętnie umieścić ewentualne odważniki przy wyważaniu, albo zastosować specjalne cienkie. Miejsca jest na ok. 2,5 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za info. Chyba faktycznie uderze w jakies 17" i będzie pewnie i bez problemu.

Sent from my iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat czy te felgi 16 podejda pod zacisk 320? Ma ktoś założone u siebie te felgi ?

4F0071496E_666.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod pytanie hajnekena.. Ma ktoś felgi z powyższego zdjęcia założone na tarcze i zaciski 320 mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyzej ukazane felgi w rozmiarze 16 o ET 42 nie podejda pod zacisk 320. Brakuje dosłownie kilka mm ale bez dystansu czy frezowania się nie obejdzie. 

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...