Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie o MONROE


koziol1172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam opinii na temat amortyzatorów monroe, nie ukrywam że najkorzystniej wychodzą cenowo do mojej a4 b5 Q. W grę wchodzi monroe, kyb i sachs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się ostro przejechałem na Sachsie...pierwszy zakup i od razu wtopa. Kayaba...może dobry, ale u kolegi w Octavii szybciutko poleciały. Monroe widziałem w Volvo v50 u kumpla i sobie chwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co kiedyś.... było ok a teraz szkoda gadać ,co bys nie kupił to loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co kiedyś.... było ok a teraz szkoda gadać ,co bys nie kupił to loteria

Z tym się akurat zgodzę ale jest też sporo ludzi którzy dużo jeżdżą i eksploatują części różnych firm i czasem te jedne miewają powtarzalne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

para lat temu zakładałem kpl do Fiata Punto monrooe przelatałem 4 lata aż do skasowania auta sprawowały się bardzo dobrze chyba były ciut twardsze niż ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chinole chyba albo to polskie ( firma magnum) mam w 1 aucie już 4 lata i po dziurskach sie jezdzi ,do tego zwykłe mc persony i dalej nic nie buja i wygosnie sie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega kiko napisał, Kayaby mi również się wysrały mniej więcej po 15 tys. km Monroe miałem kiedyś i byłem zadowolony, ostatnie jakie użytkowałem to Bilstein i również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam monroe (były już założone jak kupiłem auto), przejeździłem prawie 20k km i nie narzekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra opcja to jez delphi carbon w 5 autach to mialem i super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z delphi nie chce nic do ręki, fiatem zrobiłem 60 tyś km . wahacze wytrzymały 20 tys, i luzy jak cholera a końcówki drążków trzy miesiące, fakt jeździłem ostro. Potem założyłem najtańsze z maxisa, produkt autolandu i mają już niecałe 20 tyś i na razie jest ok. Miałem założyć trw bo są akurat dobre ale cena 2,5 krotnie większa od tych tanich, a wymieniam je sam w jeden wieczór, więc wolałem dwa komplety tańszych, zresztą zobaczymy ile wytrzymają, auto w ciągłej eksplotcji

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 16:25 ----------

Potrzebuje rady jakie z monroe kupić z racji tego że trochę ich tam jest w katalogu.

Auto stoi około 66 , 67 cm od ziemi, poprzedni właściciel nawet twierdził że zakładał niższe sprężyny

Przód E2024

Tył E2037 będą dobre???? Czy jakiś inny wariant ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...