Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimą w czasie jazdy


djsinger997

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM !

Mam taki problem: podczas jazdy, przy włączonej klimie co jakis czas słysze syczenie i po skończeniu syczenia NAGLE auto zwalnia o 1/2 km/h

Czuje to znacznie na pedale gazu. Dziwna sytuacja. Co myślicie?

Również po zgaszeniu silnika przez 5-10 sekund spod maski słychać syczenie..po czasie zanika...

DODAM ŻE W CZASIE JAZDY TEMP NIGDY NIE OSIĄGA PIONU. WAHA SIĘ MIĘDZY 2/8 a 3/8 całej skali temperatury (termostat oraz czujnik tem był wymieniany jakis czas temu i cały czas tak samo)

PODCZAS POSTOJU NA WŁĄCZONYM SILNIKU DEPNAŁEM DO 3 TYS OBROTÓW, WŁĄCZAJĄC KLIMĘ OBROTY SPADŁY DO 2,400. WYŁĄCZYŁEM JĄ OD RAZU WSKOCZYŁY NA 3 TYS

CZY TAK MA BYĆ?

DOŁĄCZAM ZDJĘCIE Z BŁĘDÓW VAG

19dba535.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej audi syczenie z klimy jest zawsze po jej wyłączeniu w czasie jazdy nie słyszałem syczenia ale odczuwalny jest minimalny spadek mocy. Co do temp. sprawdź co pokazuje w climatroniku na kanale 49,powinno być porównywalne ze wskazówką + - 5 stopni. chyba że czujnik padł.

Co do załączonego zdjęcia błędów nie powinno być. Błąd 561 u mnie też występował skład mieszanki gazu. Zobacz czy na benzynie też się pojawia u mnie pomogło przejechanie na benzynie około 100km. a potem tankowanie gazu na SZELU teraz tylko tam tankuje i zero błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...