Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napełnianie klimatyzacji?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

niewiecie przypadkiem gdzie napelnia sie klimatyzacje? i ile to kosztuje? chodzi mi o słupsk lub trojmiasto, i kiedy sie ja napelnia,puki co klima dzialaale slyszalem ze trzeba ja nabijac co jakis czas,jest jakis czujnik braku tegp plynu,ktory bedzsie mnie informowal ze już czas nabić klime? Jakies filterki sie wymienia?? Prosze napisac ile to kosztuje,nabicie,filterki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.panoramafirm.pl wpisz swoje miasto i słowo klimatyacja i znajdziesz.przegląd klimy powinno się robić raz do roku i raz o roku powinno się wymieniać filtr przeciwpyłkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr przeciwpyłkowy ,ale jaki???? jest jakis model dokładny ,jaka firma itp, i jaki najlepiej wybrac? Jestem zatumaniony w tych sprawach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na lato z węglem aktywnym (ok40~50zł) a na zimę zwykły (25~35zł) a dobierze Ci każdy sprzedawca na miejcu, poświęć 10min na wymianę i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do sklepu ew.do ASO i kup filtr przeciwpyłkowy do Twojego auta.

Co do klimy,jesli juz znajdziesz zakład w Twojej okolicy bez problemu sprawdzą Ci ilosć czynnika chłodzącego w układzie podpinając stację,jeśli będzie mało to dobiją.

Cena zalezy od ilości dobitego czynnika,choć w niektórych warsztatach biora z "góry" okreslona kwote bez względu na to czy dopełniali czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt około 150 zł (+/- 20 zł) w zalezności od zakładu - to jest cena za napełnienie.

Do tego dojść może sprawdzenie szczelności układu (bardzo ważne).

Czynnik powinno się wymieniać co około 3 lata. (chyba dobrze pamiętam ;) )

Dobrą opinie ma firma LeCar. Miesci się pod Pruszczem. Ostatnio jak dzwoniłem za napełnienie chcieli chyba 120 zł.

No i filtr, jak koledzy już mówili. w ASO do Twojego auta to koszt około 60zł.

Numer VAG :8A0 819 439 A (8A0819439A)

Nie znalazłem w InterCarsie nic do Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...