Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie.

Edytowane przez MaSSowski

Opublikowano

piekna sztuka:) lecz jeszcze duzo modów do zrobienia;) pozdrawiam i zycze bezproblemowej jazdy:)

Opublikowano

Piękna!Dobrze,że 1.9 tdi:)

Opublikowano

widze ,że coraz więcej sedanów się pojawia:banan:ładna sztuka, i słuszny silnik:banan:

Opublikowano
  • Autor

Dziś dostałem paczuszkę z takim oto cudem :D

DSC_0004.jpg

Dzięki wielkie MARCIN607

Czekam na kable i zaczynamy montaż :)

---------- Post dopisany 11-07-2014 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 16:49 ----------

Własnie zamontowałem RNS-E u siebie pięknie się prezentuje.

Bylo :

DSC_0001.jpg

Jest :

DSC_0007.jpg

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ładny sedan bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach :wink:

Opublikowano

Fajna sztuka. Kolorek fajny! Jakieś tam wyposażenie jest. :wink4:Do planów dopisałbym jeszcze obniżenie :wink4: Powodzenia w realizacji planów!

Opublikowano

Pikne autko, radyjko też niczego sobie ;) Najlepszego!

Opublikowano

Bardzo mi się podoba auto, fajny kolor ;)

Opublikowano
  • Autor

Pomalutku zrobię furkę dodam trochę modów i będzie piękna bestia :D

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 20:50 ----------

Dziś zamontowałem lustereczka podgrzewane na zimę się przydadzą i wymieniłem olej w skrzyni biegów no przyznam że był przepracowany ale jest świeżutki wlany i poezja w tej chwili przy zmianie biegów :)

Opublikowano

Elegancko :D modów pewnie jeszcze wiele wymyślisz, bo zawsze jest za mało :D a wiem co mówie:wink: ja kupiłem golasa i myślałem że to mi wytstarczy:facepalm:

Kolorek też elegancki :D tak się zastanawiam żeby swoją czarnuche przemalować i po głowie chodzi mi taki oto kolor :wink::wink:

Mógłbyś podrzucić jakieś foto robione tak pod wieczór, gdy nie ma dużego słońca?

Opublikowano
  • Autor

Git jutro podrzucę foty pod wieczór parę fotek :)

Opublikowano

Witaj kolego, powodzenia w modach :)

Piekne wnetrze :) chetnie w swojej bym na takie wymienil :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś wgrałem Viruska troszkę zanieczyszczona turbinka była ale już wszystko git.

Edytowane przez MaSSowski

Opublikowano

BKE bez DPFa rozumiem? troszkę słabo wyszła seria pod względem mocy... aż tak by była zamulona? posprawdzaj tubinke, EGRa itd

Opublikowano
  • Autor

Tak bez dpf-u.

No niestety jest tak zamulona bo wszystko bylo sprawdzane egr itd. Moze sie odmuli dzis troszkę pojezdzilem po autostadzie i moze ja ruszy cos a jak nie to za rok zmiana turbinki na mocniejsza i jeszcze raz machniemy virusa

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

A na zyczenie frodusa zdjecia bez słońca. esy8upa3.jpgzeguquvu.jpgynu2u7av.jpgy4asetaj.jpgedyme4y5.jpg

I srodek po zmianach: 9aba2yha.jpgduzude3u.jpg

Opublikowano

Dzięki kolego :wink:

Ekstra się prezentuje :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem termostat i płyn G12 .

Przyciemnione szybki glass 20%

a6aba8yb.jpg

ure9eded.jpg

a8ymetys.jpg

Autko owiele lepiej się prezentuje z ciemnymi szybami.

A tak wyglada środek wieczorem

8a4usy4e.jpg

---------- Post dopisany 29-07-2014 at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 07:56 ----------

Male poprawki bo przez telefon to Ciężko cos dodać xD

Opublikowano

Taka sama jak moja piekna:naughty:Dorzuc tylko s-line zewnetrzny i koniecznie gleba i bedzie gitara:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jak Twoją bestie oglądnąłem to zderzak musze 100% wymienić xD

A dziś zostały zamontowane ledy od TOMNIK:)
4ybahu6u.jpg

Żółte plany na siedziskach wina szkiełka ... brzydko to wygląda na zdjęciu :D

Edytowane przez MaSSowski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.