Treść opublikowana przez MaSSowski
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki za miłe odpowiedzi xD czasem mnie dziwi wasze zachowanie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie powiedzcie mi do Audi A4 b7 z 2005 roku kod silnika BKE co lać mam egde 5w40 wlanego aktualnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja potrzebuje swojego sedana zamienic na kombi może ktoś by chciał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja pozdrawiam klubowiczów z Grudziądza tu raczej żadnego spota nie bedzie:D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawie się widze zrobiło u nas na podkarpaciu
-
SOFT do RNS-a
Witam. Potrzebuje softa do RNS-a bo ześwirowało radio. Pożyczę/kupię Pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
haha ja zajechałem na spota o 18:30 objechałem całe podpromie myślę co jest grane nikogo niema xD a patrze na forum a to o 16-stej spotkanie xD
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie potrzebuje w najbliższym czasie klocki i tarcze na przód do Audi a4 b7 1.9tdi Co byście polecili zostac na orginalnych czy dać większe 312 lub 320 ??
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Piękna sztuka ale te koła strasznie małe xD A do czego można sie przyczepić to zdziwiony jestem że niema pełnej elektryki siedzeń ;o
-
Turbo do 1.9 tdi BKE A4 b7
git dzieki
-
Turbo do 1.9 tdi BKE A4 b7
Czy mamy kogos na forum co sprzedaje turba ??
-
Turbo do 1.9 tdi BKE A4 b7
zgadzam sie z Toba tak samo zrobilem przegonilem go na niskich biegach i juz nie przeladowuje ale chcialem sie dowiedziec na przyszlosc jakie moglbym turbo wsadzic Mam podobnie 230tka mi stuknela
-
Turbo do 1.9 tdi BKE A4 b7
Witam. Moje turbo juz pomału szfankuje zaczyna sie przeładowywać czyli pewnie za niedlugo bedzie do wymiany. Także mam takie pytanie jakie najlepiej turbo dac ??? Audi A4 B7 1.9 tdi silnik BKE Pozdrawiam.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Bledy moje podal wrclaguna pare postow temu. Biggman a u mnie jest na odwrot dziala bo jak nie psikne spryskiwaczami to nie bedzie chodzic a jak psikne to chodzi.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
A co powiecie na takie cos: Wsiadam do auta oczywiscie szyby zaparowane i niema nadmuchu na przednia szybe i na boczne wlacze spryskiwacz i wszystko zaczyna dzialac. Po paru minutach przestaje dzialac znowu wlaczam spryskiwacz i wszystko chodzi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tez postaram się być przejazdem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o kurde tak mnie pochłonął remont że zapomniałem o spocie do ukarania !
-
Problem z klimatyzacja
no tak tylko że wcześniej już były objawy tych błędów klapek hmm no nic pozostaje sprawdzic kable a jak nie to trzeba lewy i prawy silniczek zakupić
-
Problem z klimatyzacja
Sławek zdiagnozował furkę i wrzuci logi także czekamy
-
Problem z klimatyzacja
Witam serdecznie. Mam mały problem odnośnie klimatyzacji. Klima elegancko chłodzi itd Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja na poligonie zazdroszczę ;p
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jak zwykle praca w niedziele
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany dzisiaj o 18-stej A4 b6 kombi RBR za kierownica Dama
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem chętny dawajcie znać jeżeli ktoś ma ochote jeszcze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie to co ktoś będzie jutro o 16:00 w Łańcucie pod kościołem ??