MoodyBlue

Osiągnięcia MoodyBlue

Reputacja

1. Ilu to się widzi staruszków na takich oldschoolach
  2. Pamiętam jak się bawiłem z etykietami na swoim weselu. Nigdy więcej.
  3. Ooo! Jak super dowiedzieć się, że tak dużo osób z forum było na koncercie! Ja też byłem Szkoda, że nie poznaliśmy się wcześniej to byśmy się może znaleźli w tym tłumie.
  4. Ja zwykle jeżdżę rowerkiem, ale czasami się wybieram późną nocą do parku obok pobiegać Rozciąganie łydek jest bardzo ważne, chyba, że chcecie mieć kwadraty jakbyście mieli implanty
  5. OMD Jaki klasyk https://www.youtube.com/watch?v=OwMqZY4W4F0
  6. Czy ten serwer nadal aktualny? Bo nie wiem czy instalować Gracie jeszcze w CS?
  7. Jeszcze się zdziwisz A co do meczu o 3 miejsce, to Holandia wypuści głębokie rezerwy więc mecz nie będzie ciekawy, bo powiedzieli, że nie chcą 3 miejsca bo to nagroda pocieszenia, upokarzająca. Takie podwójne pokazanie kto jest nieudacznikiem Więc oby Brazylia zebrała siły po niszczycielskim meczu z Niemcami i powalczyła o 3 miejsce.
  8. LG to szmelc więc mu nie polecajcie tego Jeśli wolisz wielkość ekranu to Samsung, jeśli wolisz jakość to Iphone.
  9. Z tym zamawianiem przez internet trzeba bardzo uważać bo strasznie dużo podrób jest teraz. Zwłaszcza jeśli się zamawia z zagranicy. Jeszcze większe ryzyko.
  10. Piękne autko, pogratulować. Niech służy jak najdłużej
  11. Piwko w bagażniku musi być Wygodne te fotele z podudziami są?
  12. Ładne autko, niech służy jak najdłużej