Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak mocy bex a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie błędy w audi a4 b6 1.8t gas bex

Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit

P1292 - 004 - No Signal/Communication

16683 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0299 - 002 - Please Register/Activate

16804 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0420 - 002 - Please Register/Activate

17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean

P1136 - 001 - Upper Limit Exceeded

I problem polega na tym ze jak ja kupiłem to miała większa moc niż teraz a mianowicie oryginał to 190 km a czip mtm i powinna mieć taka moc a tu nawet od początku nie było jej czuć a teraz już ogóle się pogorszyło proszę o pomoc bardzo i dziękuje

Opublikowano

Masz dziure w dolocie, nalezy wykonac pelna diagnostyke vag a potem usunac usterki.

Opublikowano
  • Autor

Ile taka procedura kosztuje i czy znasz kogos kto to robi?

Opublikowano

Sprawdz dolot cisnieniowo kompresorem, usun nieszczelnisci, zrob logi dynamiczne 002+033 020+115+118 na benzynie.

Opublikowano

danielbobik20 wal do Gregora,:wink:

Opublikowano
  • Autor
Sprawdz dolot cisnieniowo kompresorem, usun nieszczelnisci, zrob logi dynamiczne 002+033 020+115+118 na benzynie.

kolego a pokierujesz mnie jak mam Sprawdzic dolot cisnieniowo kompresorem ???

Opublikowano

Myśle że filmik wyjaśni wszystko pamiętaj zeby wyjąc odme z dolotu turbiny i zaslepić dziure po niej.

Opublikowano
  • Autor

witam przypadkowo znalazłem wężyk który był nie podpięty kieruje wielka prozbe do posiadaczy tego modelu silnika zeby pomogli mi zlokalizować jego miejsce :) gdy wada nie ustanie to zrobię kompresje :) wężyk ten dochodzi miedzy pierwsza a druga rurka od kolektora jest zagięty w tak zwane S

20140708_180102.jpg

20140708_180122.jpg

20140708_180126.jpg

znalazłem również wcześniej na samym dole kolektora wężyk który był nie podpięty możne wiecie tez gdzie on powinien być .

zdjęcia jutro podrawiam

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 20:46 ----------

to mi wszystko wyjaśniło

wróciła moc ale i tak sprawdzenie podciśnienia sie nie obędzie

18_Toverviewlabeled.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.