Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4.Czarny bandzior:) UP!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:) po sprzedazy poprzedniego wozu który równiez był z grupy vag:
vwso.jpg
przyszła kolej na coś większego.Miała być bora ale padło na a4 z czego jestem zadowolony:)
Audi a4 99r.
silnik:1,9 Tdi AFN
Auto zostało kupione w seri jednak na zmiany długo nie trzeba było czekac:)
Zawias: FK ak-street
Koło:FK automotive 18/9x4 na co zostały naciągnięte opony 18/40/215
pozciągane oznaczenia,wypolerowana końcówka wydechu
auto po zakupie:e3b55c.jpg
po modach;
65efeb.jpg
edcd64.jpg
80decb.jpg
94ea4d.jpg
0c7c12.jpg
na dniach auto zostanie skręcone w dół a w planach air:)

mały up:)

przód zostal skrecony pare cm w dół do tyłu doszedl dystans dla lepszego spasu:) wkrótce zaspawany zderzak:)

foto w obecnym stanie.na zdj również s4 kolegi

f9c3893e0fb36be7m.jpg

ebb905b3672616fdm.jpg

46cba9431aded02em.jpg

mały up! z nowości zaspawany został zderzak z przodu oraz zostały przeprowadzone poprawki lakiernicze zeby było tip top:) obecnie auto na zimowkach podkrecone tyroszke do góry czeka na wiosne i jak sie uda to na air:)

cb066ed45898.jpg

Edytowane przez KulekDSK

Opublikowano

Zacne koło, trzeba przyznać :decayed:

A jakie plany modów?

Opublikowano
  • Autor

Teraz zostanie skręcony w doł bo stwierdzam ze jednak za wysoko:)ogolnie w planach air ride tak jak pisałem.jak trafi sie jakies wnętrze w skórze to też nie pogardze.chciałbym jeszcze lampy usa z przodu,zaspawać miejsce na rejestracje z przodu.ale to wszystko wyjdzie w praniu jakie mody będą:)

Opublikowano

bardzo zacne koła:naughty:

Opublikowano

niezły kozak, jeszcze jak niżej będzie..:kox:

Opublikowano

Mi sie koło średnio podoba, ale widać ze cos tu sie będzie działo:banan:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

up

Opublikowano

Masz ta ostatnią fotke w większej rozdziałce?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie bo kolega zle poustawial aparat przy robieniu zdj

Opublikowano

Niestety nie bo kolega zle poustawial aparat przy robieniu zdj

:facepalm:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

upcb066ed45898.jpg

Opublikowano

Ładnie. A gdzie planujesz trzymać tablicę?

Opublikowano
  • Autor

Za szyba albo w bagazniku heh:p

Opublikowano

Tez o tym myślałem żeby się pozbyć rejki ale zbyt częste spotkania z niebieskimi mi się przytrafiaja i dałem sobie z tym modem spokój

Opublikowano

A nie lepiej zderzak od S4 ;) co to za felunie? jakies namiary na nie? mi sie podobaja tez chce takie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej zderzak od S4 ;) co to za felunie? jakies namiary na nie? mi sie podobaja tez chce takie :)

niebardzo podoba mi sie robienie esy z diesla:P felgi to FK automotive edition 2.ogolnie mało ich jest mi zalatwiał to znajomy(rimart.pl polecam) jednak nie jest to wg mnie jakis rarytas:P w przyszłości napewno bede chciał zmienic.pozdro:)

Opublikowano

Jesli bys chciał sie pozbyc Gwintu oraz felunku to przyjme;)

Opublikowano
  • Autor

Jesli bys chciał sie pozbyc Gwintu oraz felunku to przyjme;)

felunku niewykluczone.ale gwintu napewno nie:P chyba ze kupie air z amorami:) narazie jestem na etapie zakupu daily dla mnie i narzeczonej ktore pewno i tak zglebie:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.