Treść opublikowana przez zola18
-
LOGI DO OCENY
czujnik doładowania jest wypięty bo inaczej turbo nie nabije 1.3 bara i tak juz od 2 lat jezdze i autko smigało a teraz zaczeły się cyrki jak depnę jej od zera to raz sie dusi przy 5000obr/min i nie chce isc dalej a raz przy 4400obr/min czujnik doładowania jest wypięty bo inaczej turbo nie nabije 1.3 bara i tak juz od 2 lat jezdze i autko smigało a teraz zaczeły się cyrki jak depnę jej od zera to raz sie dusi przy 5000obr/min i nie chce isc dalej a raz przy 4400obr/min dusi sie na lpg wiec wymieniłem świece i zregenerowałem reduktor a teraz zaczeła też na pb i takie cyrki dzieją sie nie zawsze na kilka przejazdów w czasie robienia logów ześwirowała 3 razy
-
LOGI DO OCENY
Prosze o ocenę bo nie wiem co dzieje sie z autem http://vaglog.pl/log_278789.html http://vaglog.pl/log_278791.html http://vaglog.pl/log_278792.html
-
Jakie logi dla 1.8t APU
Witam Prosze o podpowiec jakie grupy logowac dla apu auto szarpie przy 4200obr/min a przy 5000 z groszem muli sie i nie przyspiesza ani nie wkreca sie wyzej jak by odcinka byla na 5000obr/min tak samo mana pb i lpg
-
Wymiana przepustnicy z elek. na mechaniczną
soft 1000zł do 1500zł a przepustnica,linka,pedał gazu ewentualnie komp jakies 500 zł wiec jest o czym pomyślec lepiej zaoszczedzone zł wpakować np w auto lakier czy inne
-
Wymiana przepustnicy z elek. na mechaniczną
elektroniczna przymyka sie jak doładowanie idzie w 1.2-1.5 bar mimo ze czujnik doładowania jest wypiety
-
Wymiana przepustnicy z elek. na mechaniczną
Witam czy ktoś z was wymieniał przepustnicę z elek. na mechaniczną? jesli tak to potrzebuję informacji takich jak czy kompa też zmieniał itp
-
podcisnienie na lpg 1.8T
u mnie wskaznik doładowania pokazuje praktycznie identyczne warosci podciśnienia czy jest na Pb czy na Lpg
-
Niepełne zaufanie
masz zle ustawiony rodzaj wskaźnika poziomu gazu w sterowniku lpg musisz podłączyc się do niego i to zmienic albo podleć do gazownika i ci to ogarnie(sprawdzi jaki masz i zmieni ci w sterowniku na odpowoiedni) i po problemie co do Pb nie pomogę nie moja domena
-
BRC w 1.8T zakładać?
u mnie lata stag4 eco + czerwone valteki i całkiem bezproblemowo dodam ze auto jest na hybrydzie i mbc koszt niecałe 2 tyś zakładane 2 lata temu
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
halo i jak sytuacja się rozwineła? co z autem?
-
[A4 B5 1.8T AEB] nie odpala jak postoi na słońcu
jak masz jakiś program typu vag itp możesz podejrzec jakie temp. pokazuje czujnik nie kupuj nic na pałe szkoda kasy można tez podejrzec np. na panelu klimatronika jaką aktualnie masz temp bo ta nadesce jest troszkę inna niż ta którą czujnik podaje na komp.
-
Wymiana pompy wspomagania
w 1.8t quattro nie da sie bez zdjecia przodu chyba ze ktoś ma maciupkie dłonie
-
Wymiana pompy wspomagania
i jak wymienic ta pompe? ustalił ktoś coś?
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
walczyłem u siebie z szarpaniem przy przyspieszaniu które pojawialo sie powyżej 4000 obr i to nie zawsze jednak nie doszedłem do tego co jest przyczyną po pewnym czasie szarpanie zaczeło się też pojawiac na niższych obrotach wiec zaczołem szukać cewki,nieszczelność itp jednak zero rezultatów i postanowiłem podleciec do kumpla zeby podpiąc kompa błedów brak i tak od słowa do słowa i doszliśmy do wniosku podmiany świec i szarpanie znikło może i u ciebie to pomoże wykręc i zobacz w jakim są stanie
-
Alarm maxicar 1886
sorki nie doprecyzowałem moj kluczyk zamyka/otwiera auto i zamyka/otwiera szyby natomiast mam chcec zainstalowac alarm żeby wkurzyc (wycie syreny) ewentualnego amatora który chce sięgnąć po moje radio czy co kolwiek co zostawie w aucie wiadomo to złodziej pilnuje nas a nie my złodzieja
-
Alarm maxicar 1886
witam mam pytanko minowicie czy ktoś z was montował ten alarm w swoim aucie? http://allegro.pl/alarm-bezpilotowy-samochodowy-sterowany-zamkiem-i5249713045.html chodzi mi o to czy sprawia on jakies problemy np.montarz,działanie itp
-
1.8T Nalany półsyntetyk - co robić ? Pomocy.
ja śmigam na półsyntetyku i nie narzekam nic sie nie dzieje itp dlatego nie zmieniałem
-
A4 B5 1.8t 97r. Lekkie falowanie obrotów i słabe przyśpieszenie
pozwole się podłączyc do tematu choć nie bardzo mogę wywnioskować co może być przyczyną tego cykania na filmikach to chciałbym zasugerować na podstawie swojego doswiadczenia (podobny dzwiek) też walka trwała dość długo u mnie z tym i skończyło się wymianą pompy oleju.
-
Ostrów Wlkp i okolice
sorka michu93 za pomyłke
-
Wysoka temperatura, nowy termostat i nowy czujnik
z czujnikami to bywa różnie ja u siebie też walczyłem z temp. ale na niedogrzewanie a jak na klimatroniku pokazuje ci temp? i to co mnie ciekawi najbardziej jak chodzi wiscko? pewnie wielu sie ze mna nie zgodzi ale ja wyznaje zasade ze wskazówka ma być w pionie na 90 i koniec A jak masz chwile wolnego czasu wyciągnij chłodnice jak jej płukanie nie wskrzesi to wymiana cie czeka ale to tylko ,,moje zdanie,, a i jeszcze jedno mozesz powiedziec czy taki wynik jest (ponad 100 stopni) podczas jazdy czy tylko na postoju? bo jesli na postoju jest ok a w czasie jazdy by wzrastało na ponad 100 stopni można by szukac przyczyny po stronie wirnika pompy wody
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
u mnie 14,3 miasto mieszenie koło 12 litrów i że tak powiem buta nie żałuję
-
Ostrów Wlkp i okolice
ostrów i kalisz to sąsiedzi możemy połaczyć siły i jakiś spocic ogarnąć sidney,michu93,likasso15,marcino89 to osoby z kalisza albo które są w kaliszu bardzo czesto i pewnie zajrzą na spocik:)
-
czy warto zakladac mbc? 1.8t AEB
ja mam mbc w apu i autko lata aż nie zchodzi z buzi
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
to jak z tym spotkaniem tyle wolnego może niedziela 28.08 pasuje komuś zielone koła taka moja fantazja cos innego niż wszyscy maja w tym miescie kurcze 28.12.2014 miałem namyśli moje a4 była kupiona od gościa który nie mówił nic że na forum sie rejestrował więc raczej nie nalerzała do forumowicza potwierdzone auto nie nalerzało do forumowicza MOD LAMP PRZEDNICH PRZED PO
-
1,8T AEB 1996 - Kopci na biało na benzynie i LPG
proponuje sprawdz czy nie cieknie ci z pod czujnika temperatury lub tego króćca pod nim jak u mnie ubywało płynu to właśnie tam tędy zabezpieczenie które trzyma czujnik rozsypało się jak tylko je dotkłem, szukałem wycieków jak auto stało (czy nie ma plam pod nim itp i nie było a płynu i tak mi ubywało ) dopiero jak motor był rozgrzany to tam mi płyn uciekał. A dymmienie to o tej porze może występować choc kiedyś słyszałem że nadmierne dymienie występuje też jak w zbiorniku od LPG jest woda lub jej nadmiar ale nie zweryfikowałem jeszcze nigdzie tego może ktos z was spotkał się z taką opinią albo sprawdzał to w autopsji?