Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerobienie przedlifta na polifta


Maniu.

Rekomendowane odpowiedzi

nie oplacalny interes ,lepiej bude z polifta znalezc ,sa osoby ktore potrafia to na legala zrobic ,papiery z przed FL do po FL ,czsami znajdziesz okazje ze ktos chce sprzedac sama bude bez osprzetu. i masz ori a nie takie latanie i malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budę mam w quattro to jedno, a drugie żeby wszystko z budy A przełożyć do budy B to też trzeba mieć trochę hajsu, nikt za darmo się w takie puzzle nie będzie bawił. Pomalować auto i tak muszę...postanowiłem, że odratuję tą furę i tak zrobię. Maska jest zrobiona na "młody gniewny", a ma być ori...błotniki leżą w garażu, zderzak to wiadomo musi być poliftowy z halo, poszycia drzwi mam i tak do wymiany, bo ciężko było zrobić zaprawki i ruda się zadomowiła...a jak już wszystko wymienię to i tył trzeba do kompletu, także to nie jest nieopłacalne. Skoro muszę wymienić te elementy, to dlaczego by nie pakować od razu liftowych blach?

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

10377359_688730014510072_2401638925948958498_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj, ze stare graty też sprzedaż, mnie skompletowanie z malowaniem nie przekoryczło 2k, licząc czesci które sprzedałem, niewiele musiałem dołożyc do tego interesu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to miałby m 4 poszycia drzwi za 80zł wraz z cięgnami ale bez bębenków za 80zł + KW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podłożę się pod temat, kupiłem błotniki litf i chce je do przedlifta wsadzić ale problem z listwą środkową bo w liftach jest szeroka :facepalm: da się to zrobić tak żeby było git? trzeba wsadzać w całe auto listwy szerokie czy bez lipy wejdzie wąska w ten błotnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta listwa na błotniku z tego co wiem jest przyklejona tylko na klej, bez żadnych zaczepów. Pytanie czy po oderwaniu szerokiej nie zostaną ślady kleju albo skazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...