Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fazi777

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. fazi777 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    ja obklejałem bez demontażu szyb, tylko dużo z tym męczenia i gdzieniegdzie widać milimetry niedoklejonej folii. Nie pamiętam jaką folię montowałem, napewno nie z tych najtańszych i nie z najdroższych, boczne w miare łatwo nakleić, problem jest z tylną szybą gdzie jest spore zagięcie, folia musi być porządnie termokulczliwa.
  2. ciężka sprawa z tymi ramkami do nieoryginalnych 2 din jest, kiedyś na zagranicznej stronie widziałem przeróbkę z innej ramki ale teraz linku nie mogę znaleźć
  3. rozkręć pompkę i wysusz elektronikę w środku, ale jak pływała w wodzie to jest ryzyko że już nie wstanie. Woda tak jak piszesz mogła iść po rynience przy bagażniku ewentualnie po uszczelce od szyby, innych pomysłów nie mam
  4. ewentualnie coś z pompą ABS, ale tak jak kolega wyżej radzę diagnostykę przez VAGa
  5. jakie plany na modzenie ? Policja Cię nie zatrzymuje za te przednie szyby boczne ? z daleka widać że nie mają przepuszczalności 70%
  6. fazi777 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Suits polecam, z polskich ostatnich lat dobry jest Wataha, krew z krwi, służby specjalne
  7. też myślę że temperatura nie powinna wzrastać powyżej 90 stopni, ten układ jest na tyle wydajny że temperatura płynu chłodzącego u mnie nawet przy jeździe powyżej 30 stopni, z klimą i powyżej 140 stoi ciągle na 90. Inna sprawa temperatura oleju- tu potrafi wzrosnąć nawet do 110 stopni. Sprawdz termostat może nie otwiera się do końca, ewentualnie nie załącza się 2 bieg na wiatraku elektrycznym
  8. Kiedyś była fajna aplikacja Paliwko która pokazywała w miarę aktualne ceny na konkretnych stacjach, lecz z czasem się po prostu popsuła i są strasznie nie aktualne ceny. Kojarzy ktoś jaką podobną aplikację/ stronę internetową ?
  9. adres na ramce od tablicy rejestracyjnej
  10. gdzie się montuje graty do tej przeróbki ? To jest ingerencja tylko w licznik czy również w komputerze ?
  11. zdejmujesz górną część ramki , jest na zatrzaskach, wystarczy podważyć do siebie, potem nad uchwytem dokładnie po bokach są dwa małe zatrzaski trzymające uchwyt, należy je podwazyc do góry
  12. towar w miarę deficytowy, najłatwiej dostać w autoryzowanym serwisie
  13. ze znalezieniem listew poliftowych czyli szerokich jest mega problem, ja jak szukałem to bardziej się opłaciło kupić całe drzwi niż tą listwę
  14. ta listwa na błotniku z tego co wiem jest przyklejona tylko na klej, bez żadnych zaczepów. Pytanie czy po oderwaniu szerokiej nie zostaną ślady kleju albo skazy
  15. też mi się wydaje że to osłona z b6, w b5 jest zupełnie inny kształt obudowy dookoła filtra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.