Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pietas a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pietas a4 obserwuje zawartość Szewczenko7
  2. Wejdz na stronę EIBACH-a i tam dobierzesz co potrzebujesz z zawieszenia odnośnie Twojego autka,mocy,silnika.Konkretni są.Ja kupiłem u nich spręzyny PROKIT i na serii siadło mi ponad -30mm.Pozdro. http://www.eibach.pl/
  3. Poszukuję listwy dolnej drzwi kierowcy do AUDI A4 B5,czarnej najlepiej ory.
  4. Wrzućcie aukcje z jakimiś fajnymi lotkami...
  5. Ja tez się w tym wszystkim pogubiłem...Mam AUDI A4 B6 1.9 TDI 130 KM 2001 rok sedan i czekam na podpowiedz jakie mam zakupić sprężyny,tj symbole firma itd. żeby posadzic autko o ok -30 mm.Prosze o pomoc konkretna nie o obliczenia...
  6. pietas a4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    http://olx.pl/oferta/kola-5x112-brock-245-35-19-6mm-11rok-hankook-audi-vw-seat-CID5-ID8dOrZ.html Mam pytanko.Czy takowe felgi będą pasowały do AUDI A4 B6 1.9TDI 130 km 2001 R,sedan,na seryjnym zawieszeniu,oraz jak będzie wyglądał.W przyszłości mam zamiar tez obnizyc zawieszenie o -30/40 mm
  7. pietas a4 odpowiedział(a) na pietas a4 temat w 1.9TDI
    Nie wyświetla mi się nic na konsoli i dolegliwości ustąpiły.Kolega od którego kupiłem auto mówił ze tez mu się tak zdarzylo kilka razy przez 8 lat.To nie wiem,narazie szpeca szukam z kompem. Jeśli chodzi o auto to mam 3 1.9 tdi B5 I B6 oraz b+g B6 widoczna w danych...To tak w woliu wyjaśnienia...
  8. pietas a4 odpowiedział(a) na pietas a4 temat w 1.9TDI
    Zielony jestem:-)Podepne w najbliższym czasie.Rano było tak samo,dopiero po krótkiej przejażdżce ustapilo.Mysle ze powodem jest wilgoc ale na który element wpływa,nie wiem...
  9. pietas a4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam problem z autkiem a raczej z mocą.Otóz dziś w dzień silnych opadow sniegu i wilgoci auto po odpaleniu i po nacisnieciu pedalu gazu było otepiale,bez mocy.Po ponownym odpaleniu przez 5-10 sek było oki,pozniej znowu brak mocy,ledwo wkezdzalo pod górke.Mam wrazenie ze być może prad gdzies ucieka nie dając pełnej mocy oraz turbina jakby później się zalaczala.Dajcie znaka jeśli mieliście podobny problem.Kompa jeszcze nie podpinalem
  10. Nr swojego jak i kolegi nie mam bo autka w garażach.Pomysle może zabiorę wlacznik za 100pln od kolegi z forum ori,bo mój i tak pozal się Boze.
  11. OK:-)Dzieki,potrafisz kolego pomóc.Pozdro.A może orientujesz się dlaczego z B7 nie działa,tj swieca postojowki i liczniki.?
  12. Chodzilo mi o częściowe tylko podświetlanie ikonek w przelaczniku.Swieci ,,0'' do polowy i reszta ikonek sw.postojowych i mijanie nie swieci wogole...
  13. Mam częściowo pdswietlony włacznik świateł,nie działa prawa strona i chciałem założyć z B7 cały kpl i w B6 cały czas palą się postojówki i oświetlenie zegarów.Czy w nowym włączniku trzeba cos przesterować Vagiem czy cos jest nie tak?!
  14. Przeslij dla mnie,ja będę wiedział co z nim zrobić:-))))))))))))))))))))))))))))
  15. pietas a4 odpowiedział(a) na tzc temat w 3.0
    :dance:DOBRE....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.