Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż górnej osłony rozrządu.Odczyt kata wtrysku


donamigos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Po rozgrzaniu silnika do 90 stopni zaczyna on nierówna prace na wolnych obrotach.Czy może to byc wina wyłącznie kata wtrysku któru u mnie waha się w granicach 17 :facepalm: czy należy szukać rozwiązania gdzieś indziej? Podczas demontażu górnej osłony rozrządu spadł zatrzask,nakrętka od plastikowego wkręta u dołu górnej pokrywy.Może ktoś określić jak to wygląda? obawiam się ze czeka mnie demontaż dolnej osłony lecz wolałbym to znaleść na innym osprzęcie silnika :) z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij to co Ci wpadło jak najszybciej, bo już znajomy pozbył się silnika z powodu braku chęci wyciagniecia czegoś z rozrządu, pasek rozrządu wytarł się w 70 km

a co do kątu wtrysku to jest zły i może znacząco wpływać na niewłaściwą pracę silnika, jeżeli nie masz innych błędów i wszystkie parametry są prawidłowe to zrób ten kąt i bd wszystko jasne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro chcesz ryzykować to spoko

a rozrządów w tych silnikach robiłem już -naście więc, mówię co myślę w tym temacie i każdy Ci to powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak pewności czy to tam sie znalazło lecz roboty dodatkowej trochę.to że każde ciało obce w pokrywie rozrządu to zło wiadomo doskonale lecz czekam na kogos doswiadczonego co nie raz to robił

ja to robiłem ze 100 razy ,raz wpadła plastikowa nakretka w srodek pomiedzy blache a koła rozrządu ,nawet sie długo nie zastanawałem tylko rozrząd out i musiałem to wyciągnać i znowu złożyć ,tym bardziej ,że to klienta auto ,nie mogłem ryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...