Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia do szyb


RonM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Chcę przyciemnić szyby a nie wiem jakiej firmy kupić folię. Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną markę folii? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaper chyba się nie dowiemy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia Panthera, polecam tego sprzedawce

Folia Termokurczliwa do Przyciemniania Szyb JAKOŚĆ (4360718187) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupowalem u niego juz folie na kilka aut, folia termokurczliwa, 10 lat gwarancji na przebarwienia, duzy wybor kolorow. Ostatnio oklejalem swoja i kolegi a4 tymi foliami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam nie robiles to ciężko, w sumie boczne to pikus bo można je łatwo wyciągnąć ale tylną trzeba grzac folię opalarka a to już proste nie jest i za pierwszym razem raczej ci się nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna szybe w sedanie sie wycina i wyciaga tak robia firmy zajmujace sie przyciemnianiem szyb.Samemu sie raczej tego nie zrobi bo efekt bedzie nie za dobry kurz dostanie ci sie na folie albo inny paproch i pecherze zostana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord nie pisz glupot, bo chyba jakiś kamikadze będzie wycinal tylną szybę do oklejenia i żaden porządny zakład tego nie robi. A jak się to robi masz np tu

https://m.youtube.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najlepszym rozwiązaniem było by zrobienie sobie samemu boczne szyby a z tylną zaprowadzić do zakładu zajmującą się tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tak zrobilem boki sam a tylna w abancie za 90 zł mi zrobili i jest gitara

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tylną nawet nie będę próbować walczyć ;p od razu pójdzie do fachowca ;p ale boczne sam okleję :) dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne to akurat żaden problem :) tylo nie używaj tych plastikow co w kompletach dodają do ściągania wody bo porysujesz folie:)

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesik1977 , czym dobrze to zrobić żeby nie porysować? Myślałem żeby zdjąć gumę ze ściągaczki do wody i jej używać, masz jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesik1977 , czym dobrze to zrobić żeby nie porysować? Myślałem żeby zdjąć gumę ze ściągaczki do wody i jej używać, masz jakiś pomysł?

I to wlasnie jest bardzo dobry pomysł pamietaj tylko zeby zawsze na mokro robic:) i nie dawaj zbyt wiele płynu do naczyń kilka kropelek na całego psikacza a wody nie żałuj niech sie leje :)

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna szybe w sedanie sie wycina i wyciaga tak robia firmy zajmujace sie przyciemnianiem szyb.Samemu sie raczej tego nie zrobi bo efekt bedzie nie za dobry kurz dostanie ci sie na folie albo inny paproch i pecherze zostana

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czy wy tu piszecie, wszystkie markowe folie termokurczliwe maja warstwe ochronna i sie nie rysuja podczas klejenia. No chyba ze oklejacie auta chinskim gownem za 15zl to potwierdzam, ze strasznie sie rysuja podczas wyciskania wody packa. Polecam zaopatrzyc sie w takie przyzady

Rakla - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czy wy tu piszecie, wszystkie markowe folie termokurczliwe maja warstwe ochronna i sie nie rysuja podczas klejenia. No chyba ze oklejacie auta chinskim gownem za 15zl to potwierdzam, ze strasznie sie rysuja podczas wyciskania wody packa. Polecam zaopatrzyc sie w takie przyzady

Rakla - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nigdy nie masz pewności co kupujesz a jesli jeszcze robisz to pierwszy raz to nie odroznisz foli czy to Chińczyk za 15 czy za 150 :)

Do jednego auta kupować rakle :)???

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czy wy tu piszecie, wszystkie markowe folie termokurczliwe maja warstwe ochronna i sie nie rysuja podczas klejenia. No chyba ze oklejacie auta chinskim gownem za 15zl to potwierdzam, ze strasznie sie rysuja podczas wyciskania wody packa. Polecam zaopatrzyc sie w takie przyzady

Rakla - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nigdy nie masz pewności co kupujesz a jesli jeszcze robisz to pierwszy raz to nie odroznisz foli czy to Chińczyk za 15 czy za 150 :)

Do jednego auta kupować rakle :)???

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Kupujac folie markowa np. Panthera,3M,Oracal zawsze masz pewnosc, ze to dobra markowa folia i nic ci sie z nia nie stanie, a jak ci zal 10 zl na porzadna rakle to trudno. Jak kupisz folie z linka ktory podalem to ci dadza rakle gratis:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście coś o firmie global

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2014 at 22:44 ----------

koledzy czy to mozliwe żeby tyle kosztowała folia firmy 3M bo nie jestem pewien czy to jakiś szajs czy oryginał 3M folia do przyciemniania szyb 3M black shade 30% (4455036553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...