Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 B6 Quattro By szop44
stan obecny:

nrmckh62.jpg


Musiałem trochę przebudować temat:

Marka: Audi
Model: A4 B6

Typ nadwozia: sedan
Silnik: 1.8T

Napęd: :quattro:

Kolor: Dolphin Gray Pearl LX7Z
Felgi: 17" w tym samym kolorze
Dokładki: szary plastik - zderzak przód uszkodzony


Wyposażenie:
- klima
- el. lusterka
- 4x el. szyby
- skórzana kierownica, drążek zmiany biegów i drążek hamulca ręcznego
- czerwone lampki w drzwiach
- meblościanka - myślę nad zmianą => srebrny carbon :) o niebo lepiej ;)
i jakieś tam inne standardowe głupoty - jest to prawie goła seria :)

Tak wyglądała w momencie zakupu:

nl83.jpg

pttx.jpg

i731c.jpg


PLANY:


Wykonano:
:thumbup1: - progi w kolor GOTOWE - plastikowe na sprzedaż gdyby ktoś potrzebował to piszcie
:thumbup1:- listwy s-line( :banan: ) albo po prostu w kolor GOTOWE (tutaj wątek na temat podróbek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/audi-a4-s4-s-line-avant-sedan-pur-laminat-336456/ )
:thumbup1:- lotka s-line na klapę GOTOWE
:thumbup1:- zderzak przód cały w kolor GOTOWY
:thumbup1:- zderzak tył - zostaje ORI i idzie w kolor GOTOWE
:thumbup1:- regeneracja włącznika świateł WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ JEST JUŻ NOWY

:thumbup1:- przerejestrowany po 2 miesiącach czekania na fajne blachy :decayed: - RZE 04440
:thumbup1:- dekory zmiana na inne/folia karbon/malowanie/hydrografika - SREBRNY CARBON

:thumbup1:- regeneracja powycieranych przycisków climatronica - 10.10.2014 foto str2 :)
:thumbup1:- delikatna ściema tylnych świateł - 20.10.2014 foto str2:)

:thumbup1:- gałka s-line
:thumbup1:- obszycie kiery nową skórą

Czekają na realizację:
:thumbdown:- dokładka cupra
:thumbdown:- jakaś delikatna ściema szyb
:thumbdown:- -30mm (zawias z sline albo same springi eibach)
:thumbdown:- odmalować zaciski na czerwono (ale rozwarzam też niebieski bądź jasny szary)
:thumbdown:- zdjęć oznaczenia z dupci (aktualnie jest to nie do wykonania ;/ )
:thumbdown:- końcówki Ulter 90mm
... czekam na jakieś sugestie

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

l6h7p52g.jpg

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu - niech się dobrze sprawuje :wink:

Podstawa do rezania jest :decayed:

Jak robisz zderzak tył S-line to dobrze by było przód też wrzucić S-linowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny przedniego zderzaka s-line to kosmos :) a bardzo mi się podoba seria + dokładka z cupry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pomocy, w jaki sposób montuje się lotkę s-line?? tyle że siedzi na taśmie dwu stronnej to wiem i że trzeba przykręcić 3 śruby :) próbowałem użyć szukajki ale ona tak szuka nie szuka...

Jak wymieżyć miejsce na otwory? jest gdzieś jakiś dobry sposób opisany albo robił to ktoś i może pomóc ? w jaki sposób uszczelniacie później miejsce wiercenia żeby nie przeciekało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na paczkę :dancing:

20kf3ud.jpg


Paczka z listwami dotarła :) czekają na montaż, w między czasie autko wróciło od lakiernika i tak się prezentuje:
2nk3n1z.jpg

a tu pierwsza przymiarka lotki :kox: (narazie leży, nie jest przyklejona)

mt9i09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nad tym myślę :) ale nie wiem co zrobić z quattro, czy też zerwać czy zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy zamontowane :) lotka wciąż czeka w kolejce do montażu :D

PRZED

image.jpg

PO

image.jpg

image.jpg

WP_20140804_005.jpg


Na razie jedne drzwi, na zdjęciu tego nie widać ale na załamaniu mi się nie udało ładnie tego rozłożyć. Jest w internecie jakiś dobry poradnik jak na załamaniach rozprowadzać folię żeby było dobrze ?

144cl0j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ciemne te boczki teraz moim zdaniem. Ale auto bardzo fajne. A i dokładkę na tyle masz zwykłą żaden s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić s-line, była w planach ale zrezygnowałem, zmiana zderzaków to za duży koszt, poza tym ori w kolorze są całkiem spoko (od zmian na forum nie działa przekreślanie tekstu, linijka o dokładce s-lina była przekreślona a teraz tego przekreślenia zwyczajnie nie widać... )

też mi się wydaje że trochę ciemne wnętrze się zrobi, widziałem gdzieś zdjęcie ciemnego wnętrza i złotego carbonu, wg mnie super połączenie, ożywiło to sporo wnętrze auta. narazie okleiłem jeden dekor i na tym stanąłem bo rozmyślam. może szczotkowane aluminium ? a może jeszcze coś innego mi wpadnie do głowy :)

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy git malina. Mam ten sam kolor audi, chyba listwy i lotkę muszę zanabyc:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany na plus powiedz mi lotke na klape kupiłes ori czy jakis zamiennik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie części s-line zakupiłem ori :) zrezygnowałem z zamienników :) po przygodach z listwami nauczyłem się że co ori to ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Przynajmniej nie pokrzywią się, nie będzie z nich nic odchodzić po zimie. Ori to ori. Dobry wybór. Powodzenia w rezaniu bo to przecież nie koniec - tak domniemam. :decayed:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero początek :) mam tak dużo pomysłów i tyle trzeba włożyć pracy że nie wiem za co się zabrać :) mam coś popierniczone z nagłośnieniem... tył nie gra wcale, poprzedni właściciel miał jakieś car audi założone i ja teraz nie wiem jakie kable są podpięte, co wyjęli co zostało... Wyciągnąłem radio a tam 3 kostki :o zacząłem szukać kabli na czuja to do jednej mam podpięty cały przód w drugiej jest podpięty lewy przód i prawy tył, lewego tyłu nie udało mi się namierzyć... muszę mieć wiecej czasu i chłodniejsze dni żeby to ogarnąć bo w aucie się wysiedzieć nie da i grzebać w kablach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...