Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

felgi fajne ale to zależy od koloru auta :D tylko nie wiem co to ma wspólnego ze mną :D ?


"mały" update :D :D

24miccz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ta taśma spasowana idealnie. :decayed: A tak na serio to cały czas do przodu i tak trzymać. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wczorajszego spota kilka nowych fotek :)



3.jpg

14.jpg

23.jpg

Tak to się teraz prezentuje :) powoli czas zabrać się za wnętrze :D


nrmckh62.jpg

l6h7p52g.jpg

:thumbup1:- przerejestrowany po 2 miesiącach czekania na fajne blachy :decayed: -

RZE 04440


update wnętrza 15.09.2014

tydzień zabawy ale efekt mnie bardzo zadowala :banan: (może nie wszyscy wiedzą o co chodzi więc wyjaśnie, ori była meblościanka, została oklejona srebrnym carbonem)

teraz czekam na zestaw do regeneracji klimatronica

hbpmr3o2.jpg


update 20.10.2014

Dawno nic nie pisałem, wiec coś pokażę.

Na pierwszy ogień poszedł climatronic, nie polecam kupowania zestawów naprawczych z allegro(jeśli ktoś nei ma cierpliwości do małych pierdółek tak jak ja). Wg mnie jest to jedna wielka porażka, nie wiem jak u innych osób które sprzedają takie zestawy ale gość od którego kupiłem przysłał mi cały arkusz który wygląda tak:
rtsjmu2o.jpg

Na pierwszy rzut oka byłem zadowolony wszystko fajnie ale po chwili zorientowałem się że przecież to powinno być już naniesione na folię transportową (zawsze gdy kupowałem jakieś szablony/naklejki już tak było), niestety tym razem tak nie jest a dlaczego ?

Folia co kawałek nie jest docięta, najwiecej czasu poświęciłem na zabawę z układaniem literek w rządku i innych elementów MASAKRA...

tak wyglądało kilka przycisków po oczyszczeniu ( starą farbę najlepiej usuwa się papierem wodnym 400):
aga7arty.jpg

Następnie przyszło malowanie, również nie polecam zamawiania z lakierem oferowanym przez sprzedających ponieważ spray który oferują kosztuje 10zł a my musimy dopłacić 30 (wiadomo że zamawiając razem ze sprayem koszt wysyłki rośnie no ale jak by nie patrzeć płacimy 30zł wiecej).
po kilkudniowej zabawie(niestety nie miałem do tego siły aby zrobić to w jeden dzień) otrzymałem taki efekt:
iviyfzyv.jpg

Za drugim razem zrobił bym to 100 razy lepiej ale i tak jestem zadowolony z efektu, wygląda to dużo lepiej niż wcześniej :) i na żywo nie widać że coś jest krzywo na zdjęciu widać to bardzo wyraźnie a na żywo po prostu ładnie wyraźnie świeci :) Tak jak pisałem wcześniej jest to masakra nanieść to wszystko i ułożyć jednak efekt końcowy trochę poprawił mi humor.


Zmiany pojawiły się również na zewnątrz a dokładniej zmieniła się trochę dupcia:
jmlxt3v5.jpg

Myślę że widać co się zmieniło (dla mniej spostrzegawczych podpowiem że chodzi o światła)

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lampy są 2 patenty:
- albo folia do przyciemniania
- albo spray

Ja wybrałem opcję 2gą, demontaż lampy (wolałem tego nie robić na samochodzie chodź na upartego można i na aucie ale trzeba dobrze karoserię zasłonić), okleiłem ją tak aby zostało odsłonięte tylko białe pole, nie jest to zbyt fajne zajęcie bo w zależności pod jakim kątem patrzymy to wydaje się nam że białe wciąż widać dlatego okleiłem tak żeby ten milimetr czerwonego szkiełka wychodził i po nim też malowałem. Odtłuścić lampę i jazda z malowaniem, ja pomalowałem tylko 2 cienkie warstwy (po każdej rób sobie przerwe bo dopiero po chwili zaczyna to ciemnieć), nie chciałem zrobić ich na czarno tylko lekko przydymić. Myślę że jest wystarczająco i nikt nie będzie miał z tym problemu (policja, diagnosta itp.)

PS. ja malowałem po lampie ale czytałem gdzieś że powinno się pomalować szkiełko od środka (chyba by trzeba lapmę rozklejać a to nie wchodzi w grę wg mnie)

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wozik.te lampy tez wyszły ciekawie...a z tymi guzikami chciało ci sie tyle bawić?nie prościej poszukac gdzieś w sieci uszkodzonego klimatronika z fajnymi guzikami i je powymieniać?ja tak zrobiłem i duzo lepsza i łatwiejsza robota niz to malowanie.pomyśl nad tym nastepnym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te przyciski zregenerowałeś moim nie dużo brakuje :D co do blach nie chciał bym łatwych do zapamiętania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laki83 dzięki,
myślałem nad zakupem uszkodzonego ale zwróć uwagę na zdjęcie klimatronica jak wyglądał przed regeneracją, bez podświetlenia przyciski AUTO wyglądają jak nówki jednak w nocy widać to zupełnie innaczej, klimatronic może wyglądać ok(na aukcji) ale po założeniu może się okazać że nie do końca, jeśli nie będę już mógł patrzeć na to co zrobiłem to mam jeszcze drugi zestaw naklejek i postaram się to zrobić idealnie :D a za trzecim razem będę myślał nad innym rozwiązaniem

@krzysiekvtec jak ktoś chce zapamiętać Twoje blachy to czy masz 04440 czy 23768213 to i tak zapamięta albo szybko sobie zapisze :D


update 6.11.2014

nowe fanty od Reggi :banan: kierownica jest śliczna :)


10807038_4824704031978_1009956139_n.jpg

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info:) poprawione :)

na weekendzie zmontuje wszystko w środku i dam jakieś foto jak się auto zmieniło w środku :)


update 16.11.2014:


Na fotce jest porównanie wnętrza z dnia zakupu i stan obecny:


16hnrps.jpg


niunia idzie na sprzedaż:
http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-1-8t-quattro-od-prywatnej-osoby-ID6yltIt.html

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym już miał odłożony fundusz na moją wymarzoną b6 too już byśmy sie dogadali.. ;). Jest taka jakiej szukam i na dodatek moim zdaniem dobra cena. Niestety zanim będę sobie mógł na taką pozwolić to minie jeszcze ze 2-2.5 roku :/

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...