Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdejmowanie plastików wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Trzeszczy mi osłona słupka tylnego (ta w ktorej jest swiatełko).Chciałbym ja zdemontowac ale nie mam pojecia jak??

Czy ktos juz moze to robil i wie co trzeba zrobic??

Gdzies podwazyc, cos odkrecic??ogladalem go i wymontowalem nawet lampke ale nie chce nic na siłe robic zeby nie polamac??

Prosze was o jakies rady.

Pozdrawiam

kuba

Opublikowano

Rwac z czuciem jest na spinkach. Szukaj w warsztacie watku o montazu tych lampek dalem tam kiedys fotki jak umiejscowione sa spinki.

Opublikowano
  • Autor

Szukałem wczoraj trochę ale nie mogłem znaleźć.jeszcze poszukam i poprubuje.powiedz mi jeszcze czy trzeba zdjąć tylną półkę?

Opublikowano

Nie trzeba ;)

Opublikowano

Do demontażu spinek są w sklepach takie specjalne widełki, całkiem przydatne przy demontażu spinek :)

Opublikowano
  • Autor

No tak.pytanie jak do nich dojśc?

Opublikowano

nie wiem jak w b5, ale w b6 baa zresztą nawet chyba w większości aut tapicerki się powoli delikatnie podważa, musisz powoli delikatnie próbować

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

w B6 jest łatwiej niż w B5

zaczynaj od góry , pomocny bedzie długi płaski śrubokręt

na samym dole przy szybie nie ma zatrzasku trzeba wysunąć do góry

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i kurcze próbowałm od gory delikatnie podwazac srubokretem na wyczucie i tak probowalem ze az polamalem.

Ale dalej nie wiem jak to mam zrobic.

Zeby bylo jasniej o co mi konkretnie chodzi to wstawie zdjecie elementu.

Ja podwazalem od gory tam gdzie jest pekniete.nie wyskoczyl zaden zatrzask, niestety.

Czy mogłby ktos pomocc bo juz mam dosć tego.

http://www.directupload.net/file/d/3743/i46vrbzg_jpg.htm

Z góry dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Opublikowano

Podpinam się pod temat bo mi też trzeszczy dziadostwo, i ja bym zaczął od boku tego plastiku :-P

Opublikowano

ja zawsze delikatnie ciagne od strony uszczelki dzwi, i od gory przy podsufitce, trzeba ciagnac z wyczuciem do latwo sie to lamie... jeszcze jak jest zimno... na tym cienkim slupku z tego co pamietam sa 2lub 3 zatrzaski a na tej duzej 3lub4 i na dole haczyk, jak puszcza zatrzaski trzeba delikatnie pociagnac do gory zeby wysunac ten haczyk..... niemoge znalesc fotki... jak znajde wrzuce...

Opublikowano
  • Autor

Ja juz mam fotke dzięki uprzejmości kolegi ŁYSY44. Oraz opis jak to zrobic.jeszcze nie testowalem wiec jak sprawdze to napisze wiecej.

Oto fota:

http://www.directupload.net/file/d/3744/dywyaxwk_jpg.htm

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.