Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm- jest czy nie???


...radek...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stalem sie posiadaczem audi b7 z 2006. Chcialbym sie dowiedziec czy mam alarm czy nie. Po wejsciu do samochodu i zamknieciu go od srodka, odczekaniu 1 min w momencie kiedy otworze maske lub zatrzasne autem zaczynaja migac kierunki i "pikac" cos po prawej stronie w bagazniku. Czy to jest alarm??? Czy te kierunki sie wylacza same?:slina: Zaznacze ze posiadam w drzwiach 2 przyciski przy schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy jest. Pewnie się wyłącza po jakimś czasie jak wszystkie alarmy, ale po jakim to nie wiem, nie chce mi się czekać na przypale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podłączę się do tematu. Posiadam audi a4 b6 2002r i jak można sprawdzić czy auto posiada alarm? Posiadam taki czarny plastikowy kluczyk (niby od alarmu) próbowałem już przy otwartych oknach i zamkniętych zamkach poprzez włożenie ręki do środka i ciągnięcie za klamki ale nic. jak jeszcze można sprawdzić czy auto posiada alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stalem sie posiadaczem audi b7 z 2006. Chcialbym sie dowiedziec czy mam alarm czy nie. Po wejsciu do samochodu i zamknieciu go od srodka, odczekaniu 1 min w momencie kiedy otworze maske lub zatrzasne autem zaczynaja migac kierunki i "pikac" cos po prawej stronie w bagazniku. Czy to jest alarm??? Czy te kierunki sie wylacza same?:slina:Zaznacze ze posiadam w drzwiach 2 przyciski przy schowku.

Np po tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to troszkę niejasne bo jak można wejść do środka auta zamknąć go od środka ( przecież nie wyjdziesz z samochodu?) a potem otworzyć maskę albo bujać autem? chyba że da się te czynności wykonać od środka auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o przyciski od opuszczania szyby? kolega podaje temat b7 2006r a ja posiadam b6 2002 więc może jest różnica w rozmieszczeniu przycisków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...