Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powtarzające się błędy, co oznaczają ?


nashkarol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Co chwila je kasuje, a one z uporem maniaka znów powracają ;) co oznaczają kody ze zdjęcia ?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

587ac0b8f2a74075m.jpg

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

Poważnie nikt nic nie podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez LPG, nigdy nie było i nie będzie ;)

Każdy znający tabliczkę mnożenia do 10 założy lpg.. to nie ferrari, tylko uprzedzenia no chyba, że lubisz na siłę wkładać kasę do kieszeni naszym włodażom :decayed:

Ja gazu nie załozył bym tylko do tfsi (chyba, że będzie znaczący postęp), każde inne auto z wyjątkiem maizla oczywiście, poszło by na zagazowanie zaraz po kupnie :wink:

Kiedy zmieniałeś świece lub cewki ? Możliwe, że sonda padła ale dopiero logi potwierdzą wszystkie przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do dyskusji o lpg.

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 01:41 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 21:32 ----------

Jak wyżej. Błędy spalania stukowego czyli coś z zapłonem może być. Jak świece długo nie wymieniane to trzeba założyć nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc!n od ponad roku nie sponsoruję "naszych włodarzy" ;) Mieszkam 10km od Królewca i mam dostęp do paliwka za ok 3 zł na wyciągnięcie ręki (tak na marginesie uważam, że Rosyjskie paliwo jest nawet lepsze, oczywiście tankując na pewnych stacjach). Dlatego sam rozumiesz, że nawet znając tabliczkę mnożenia, gazu używam tylko w zapalniczce ;) bez obrazy do posiadaczy aut z LPG, nic mi do tego kto na czym jeździ :)

Po wypowiedziach rozumiem, że powinienem się przyjrzeć świecom, cewkom oraz sondzie ? Świece to najmniejszy problem, ale czy można jakoś sprawdzić działanie cewek i sondy ? Koszta wymiany tych podzespołów są nieco wyższe, więc lepiej najpierw sprawdzić co z nimi nie tak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] mam dostęp do paliwka za ok 3 zł na wyciągnięcie ręki (tak na marginesie uważam, że Rosyjskie paliwo jest nawet lepsze, oczywiście tankując na pewnych stacjach).

A może warto zatankować jednak inne paliwko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy pojawiały się długo wcześniej, nie od momentu przejścia na paliwo z Rosji. A tak na marginesie, pracuję na jednej z baz paliw dużej polskiej spółki skarbu państwa i doskonale wiem, jakie paliwo wjeżdża do Polski i co się z nim później u nas dzieje. Dlatego na samym początku napisałem, że mam dostęp do dobrego paliwa, które na naszych polskich stacjach nie zawsze takie jest ;)

Dziękuję za podpowiedź w mojej sprawie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...