Skocz do zawartości
IGNOROWANY

popekane zeby plastikowe miedz drzwiami


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam pyt miedzy drzwiami a karoseria ida kable w gumie. z jedej strony jest ta plastikowa oslona wciskana w slupek karoserii i ten plastik wciska sie na 4 zabki co dociska ladnie do slupka. u mnie pekly i trzyma to na 2 zebach i teraz podczas mycia pewnie woda leje sie w te kable. moze ma ktos pomysl jak to ogarnac chyba ze mozna wymienic ta sama koncowke z tymi 4 zebami.

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

pozyczylem foto z forum dokladnie chodzi o ten plastik zaznaczony strzalka

e7843134425b8af8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chyba takie cos z całą wiązką, muszę luknąć w garażu, przypomnij mi w dzień na pw to Ci to dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ogolnie idzie wymienic ten sam plastik z 4 zaczepami?czy trzeba cala wiazke zmieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba z wiazka to jest, ale jak mam to Ci dam calosc, nie chce mi sie teraz schodzic na dol, ale czuje ze gdzies to jest

IMG_0324.jpg

jak to nie zejdzie z niej, to zeby sie nie bawic z przekladaniem calej wiązki i pinami, zrobisz ciecie lutowanie i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to wymienić nie musisz nic ciąć. Wystarczy wyjąć piny z kostki przełożyć przewody do nowej osłony i ponownie obsadzić piny w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełoży piny troche mu sie z tym zejdzie, a pózniej i tak kabelki mu popękają i lutowac bedzie musial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejdzie mu maksymalnie 20 min i nie rozumie dlaczego kable mają mu popękać? A cięcie lutowanie i izolowanie przewodów w tym miejscu to już ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kable w tym miejscu pękają, i sa cyrki z elektryka, tu wątek (jeden z wielu)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-avf-centralny-zamek-zamyka-prawych-drzwi-130284/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale moze zle mnie zrozumieliscie. kable mam ok nic nei popekane tylko chodzi mi o ten plastik co wchodzi w karoserie dociska gume zeby woda tam nie leciala. u mnie sa 2 zeby pekniete co wchdoza do karoserii i nie dociska mi guma. chodzi o ten plastik co zazanczylem strzalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy ale my piszemy czy żeby ten plastik wyjąc z wiązki to lepiej przekładać piny czy lutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozciąć plastik,przełożyć przez kable i skleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...