Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI] przebieg w waszym traktorku


wasior

Rekomendowane odpowiedzi

stuknęło 310 000 km i nie narzekam (przebieg prawdziwy) mam zamiar jeszcze pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w aso tez sprawdzilem przebieg - w 2005r. ostatni raz byl w serwisie u szwabow z przebiegiem 140kkm. teraz mam 225kkm i silnik smiga jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie co to za różnica jaki przebieg kto ma, ważne jak kto dba o auto.Jedno przejedzie 300 tyś i po silniku a drugie 500 i będzie super śmigać.W Polsce wiadomo wszystkie przed kupnem około 180 tys. mają, taka norma się ustaliła i tak ludzie chcą widzieć na liczniku bo ogólnie to są świadomi że auto ma więcej ale 2 z przodu bardzo w oczy kole :wink4: a Ci nie świadomi po pierwszej wizycie o dobrego fachowca zostają uświadomieni :naughty:

Ogólnie to wątek jak dla mnie do niczego nie prowadzi i niedlugo pewnie zaczną się wiadomo jakie wypowiedzi... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem b6 2002r dwa lata temu to miała 187tys. a jak sprzedawałem jakieś 4 miesiące temu to było ok. 210... jeździłem w sumie tylko w weekendy, bo nie miałem fury w Poznaniu... :no: czyli można mało zrobić dieslem :tongue4: teraz w Sportbacku mam 113tys. nalatane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można zrobić mało dieslem, ale w Polsce. Bo u nas jest taka moda na diesle, czy jeździsz dużo czy mało diesel musi być bo mało pali. I przypuśćmy ktoś kupi takie Audi B5 co ma przejechane 500kkm i będzie robił rocznie ok 20kkm to on jeszcze pojeździ co najmniej kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek do kosza się tylko nadaje jaki ma sens wpisywanie przebiegu a tymbardziej jak miało by to zrobić blisko 18000 osób.

Autorowi tematu gratuluje (negatywnie) wyboru oleju. Zlej go czymprędzej i przejdź na półsyntetyk dobrej firmy ze sprawdzonego źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 190 tys na 97 rok AFN napewno trzeba dodać brak ksiązki serwisowej auto ze szwajcari zalałem go 5w30 magnatec i po 5 tys km wymieniłem znowu olej na 5w30 taki sam początkowo troszke dawał na niebieski wypłukał sie i teraz jest :good: nie bierze oleju jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur ma racje temat troszke nic nie wnoszący na forum i moze sie nadawac ale do działu na kazdy temat :gwizdanie:

zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...