Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylator klimatyzacji


clericgrammaton

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wentylator klimatyzacji dał o sobie znać. Otóż zaczął strasznie głośno pracować i bije na lewo i prawo - cały rozklekotany i to chyba tylko na wolnych obrotach bo podczas jazdy jakoś tego niezauważyłem. Mam pytanie czy z doświadczenia wiecie czy jakaś w nim część do wymiany, może łożysko czy cały wiatrak trzeba wymienić?

Drugie pytanie mam czy dużo zabawy jest przy jego wymianie i czy dostęp jest utrudniony?

Trzecie pytanie mam czy długo da radę tak pociągnąć? Wiem, że nie ma tutaj mądrego ale może ktoś orientacyjnie jest w stanie wskazać żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na wiosnę podobny problem (wentylator głośno chodził czasami sie nie właczał trzeba było mu pomóc) wiec podjechałem do mechanika ktory w zeszłym roku robił mi klime i powiedział abym wymienił wentylator

Wiec kupiłem,koszt około 100 zł za nówkę

Z demontażem starego nie ma wiele filozofi wystarczy podnośnik lub kanał

Ja podniosłem auto na lewarku i sie połozyłem pod niego

Dzwoniłem do pary mechaników i mówili ze trzeba sciagać cały przód :D Ale zrobiłem sam 200 zł zostało w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na wiosnę podobny problem (wentylator głośno chodził czasami sie nie właczał trzeba było mu pomóc) wiec podjechałem do mechanika ktory w zeszłym roku robił mi klime i powiedział abym wymienił wentylator

Wiec kupiłem,koszt około 100 zł za nówkę

Z demontażem starego nie ma wiele filozofi wystarczy podnośnik lub kanał

Ja podniosłem auto na lewarku i sie połozyłem pod niego

Dzwoniłem do pary mechaników i mówili ze trzeba sciagać cały przód :D Ale zrobiłem sam 200 zł zostało w kieszeni

a to kupiłeś jakiś zamiennik? jak się sprawuje i ile już go użytkujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jakiej firmy jest ten wentylator Użytkuje juz go 5 miesiecy , i sprawuje sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...