Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Przyspieszenia


LifeStyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. jestem posiadaczem A4 B6 1.9 130 koni. Dzisiejszego dnia moje autko stracilo moc od samego startu. Zawsze jak obroty dochodzily do 1800 to przyspienie bylo bardzo odczuwalne, a dzis tak jakby zabraklo turbiny. Dodam ze turbine slychac w szczegolnosci podczas zmiany biegow bo brak u mnie katalizatora. Czy jest ktos w stanie okreslic co moze byc usterka? Z gory dziekuje za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. jestem posiadaczem A4 B6 1.9 130 koni. Dzisiejszego dnia moje autko stracilo moc od samego startu. Zawsze jak obroty dochodzily do 1800 to przyspienie bylo bardzo odczuwalne, a dzis tak jakby zabraklo turbiny. Dodam ze turbine slychac w szczegolnosci podczas zmiany biegow bo brak u mnie katalizatora. Czy jest ktos w stanie okreslic co moze byc usterka? Z gory dziekuje za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

wepnij diode BAV21(groszowa sprawa ) w przepływke i sie okazę czy to ona padła ,to najtansze znalezienie usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po raz kolejny. usterka zostala zlokalizowana. Byl pekniety wezyk sterowania lopatkami turbiny przy podobnej zlaczce http://coolmarket.pl/environment/cache/images/150_150_productGfx_878c05e28ceb9b332dfdbfc659757c8f.jpg. moje pytanie czy to tak powinno byc czy wezyk powinien byc caly bez zlaczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...