Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sportowe sprężyny na 1BA


kozak21.12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Założyłem obniżające sprężyny na amorki 1BA po złożeniu całości strasznie mi coś tłucze , chodzi o przednie zawieszenie

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

WP_000866.jpg

WP_000868.jpg

WP_000867.jpg

WP_000869.jpg

WP_000872.jpg

WP_000873.jpg

WP_000877.jpg

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

nikt nic nie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobicie amorów sprawdzisz na byle którym progu gumowym jadąc powoli, zwyczajnie przód zanurkuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdziłem na takich sprezynach jak ty i na ori amorach ok 2 lat i nic sie nie działo.inna sprawa ze amory przy twardych i niskich sprezynach szybko sie skonczyły.:hi:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

a druga sprawa to sprezyny nie powinny byc odwrotnie?:eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny ma chyba dobrze założone, ja u siebie ostatnio wymieniałem 1BA na 1BE, same sprężyny i miałem mniej wiecej tak samo. A co do tego że tłucze coś, to ostatnio rozmawiałem ze znajomym i mówiłem że zakładałem same springi niższe to pytał czy nic mi nie tłucze właśnie, u mnie nic się nie dzieje ale mówił, że on kiedyś tak miał, co prawda w vectrze b bodajże ale na "komfortowe" amory (nie wiem jakie w oplach te zawieszenia mają oznaczenia) założył springi -30 i mu amory dobijały, wymienił na odpowiednie i problem znikł, może to jakaś wskazówka będzie:wink:

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

ps. mam takie same ściągacze do sprężyn:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...