Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem i dopasowanie pompki wspomagania kierownicy


bahamaboy626

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 2 sprawy:

1. Czy pompka wspomagania kierownicy od 125 konnego 1.8 litrowego silnika AVV będzie pasować do mojego ADR?

2. Samochód zapala normalnie ale po chwili gaśnie i świeci się kontrolka od immobiliser'a. Jakiś rok temu miałem ten sam problem i gdzieś wyczytałem że należy lepiej zabezpieczyć sterownik przed wilgocią. Nie mając lepszego pomysłu owinąłem go w torebkę z biedronki i zacisnąłem ją taśmą izolacyjną. Odziwo pomogło aż do dzisiaj gdy problem wrócił. Wymieniłem torbę, zostawiłem na słońcu sterownik w celu ewentualnego przeschnięcia wilgoci ale problem nie zniknął.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik auta 95r wieć problem z immo będzie się powatarzał jechać do kumatego elektornika i pozbyć się imo

Pomp wspomagania w adr chyba są ze 3 rodzaje jeśli wizualnie jest taka sama to będzie pasować mogą różnic się tylko cisnieniem może być 100 bar lub 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do immo to czy mając kabel VAG i program mogę go sam wyłączyć?

Co do pompy to czy ta różnica ciśnienia jest akceptowana, tzn. czy to nie będzie problemem gdy zamontuje ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie immo to bardzo często jest problem ze stykiem między pętlą a box-em immo :) przeczyść dokładnie styk i zobacz czy pomoże :) Dodatkowo spróbuj innym kluczykiem go odpalić, czasami pastylka w kluczyku potrafi nawalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyściłem wszystko i problem rozwiązany (ciekawe na jak długo) temat do zamknięcia, dzięki wszystkim za pomoc, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem immo jest znany. Sam go miałem zaraz po kupnie auta. Rozebrałem kolumnę, przeczyściłem styk i mam święty spokój od 6 lat - a był moment że musiałem próbować z 20 razy zanim się udało odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...