Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bahamaboy626

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kupiłem już pompę od jednego z użytkowników i śmiga jak należy temat do zamknięcia.
  2. Mylisz się, samo marzenie o tym nie wystarczy, trzeba się uprzeć i dążyć do celu tyle że moim marzeniem jest rs6 c7 <3
  3. teraz wiem w jakim dziale zamieścić temat, prosze o usunięcie tematu
  4. Witam, czy ktoś z okolic Siemiatycz/Ciechanowca/Białegostoku podjął by się wymiany starszego licznika na nowy z fisem? Pozdrawiam
  5. Witam, czy ktoś z okolic Siemiatycz/Ciechanowca/Białegostoku podjął by się wymiany starszego licznika na nowy z fisem? Pozdrawiam Przez pomyłkę pomyliłem działy, wybaczcie
  6. Samochód kozacki, dałbym wiele aby chociaż w takim posiedzieć
  7. Witam Audiholicy, jestem młodym pasjonatem Audi pochodzącym z Podlasia. Zdążyłem się już rozpisać a nawet się nie przywitałem, wybaczcie. Pozdrawiam
  8. bahamaboy626 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Muszę wymienić pompę wspomagania układu kierowniczego ponieważ strasznie hałasuje. Posiadam A4 z 1995r. z silnikiem 1.8 ADR (125HP) i moje pytanie brzmi, czy muszę się czymś sugerować przy kupnie drugiej czy mogę wziąć dowolną pompę do b5 z np. allegro? Pozdrawiam
  9. Przeczyściłem wszystko i problem rozwiązany (ciekawe na jak długo) temat do zamknięcia, dzięki wszystkim za pomoc, pozdrawiam
  10. Co do immo to czy mając kabel VAG i program mogę go sam wyłączyć? Co do pompy to czy ta różnica ciśnienia jest akceptowana, tzn. czy to nie będzie problemem gdy zamontuje ją?
  11. Witam. Mam 2 sprawy: 1. Czy pompka wspomagania kierownicy od 125 konnego 1.8 litrowego silnika AVV będzie pasować do mojego ADR? 2. Samochód zapala normalnie ale po chwili gaśnie i świeci się kontrolka od immobiliser'a. Jakiś rok temu miałem ten sam problem i gdzieś wyczytałem że należy lepiej zabezpieczyć sterownik przed wilgocią. Nie mając lepszego pomysłu owinąłem go w torebkę z biedronki i zacisnąłem ją taśmą izolacyjną. Odziwo pomogło aż do dzisiaj gdy problem wrócił. Wymieniłem torbę, zostawiłem na słońcu sterownik w celu ewentualnego przeschnięcia wilgoci ale problem nie zniknął. Pozdrawiam serdecznie.
  12. Czytałem sporo materiału o oponach bieżnikowanych i w znacznej więkrzości ludzie je polecają. Dzisiejsze technologie pozwalają na zrobienie pożądnej nalewki, inaczej dlaczego dawali by gwarancje? W Holandii śniegu dużo nie ma więc aż tak nie bezpiecznie nie będzie. Za rok jak wyjdę z długów planuje zmienić audi na nowsze i wtedy napewno nie będę żałował pieniędzy na takie rzeczy ale teraz jestem zmuszony. Po za tym prosiłem o jakieś wady i zalety a nie kupuj nowe i ****. Pozdrawiam Zapytam jeszcze o rozmiar, jaki najlepszy do a4? Jaka jest różnica między 195/65 a dajmy 195/60? Co myślicie o parze opon nowych na przód i bierznikowanych albo używanych na tył?
  13. Robie w Holandii ale na stawce wiekowej i wiekrzość wypłaty do PL wysyłam więc niestety musze liczyć się z kosztami.
  14. Witam. Za 2 tyg wracam z Holandii na urlop i chciałbym tam zabrać swoje Audi. Poszukuje zimowych opon. Niestety za dużo rzeczy muszę wymienić i nie posiadam dużej sumy do wydania na opony. Chciałbym abyście mi powiedzieli jaka opcja jest była by dla mnie najodpowiedniejsza: A - nowe opony (wiadomo opcja najlepsza ale nie wystarczające fundusze), B - używane czy C - bieżnikowane? Jakie są wady i zalety każdej z opcji (no może po za A). Pozdrawiam P.S. Może ktoś posiada opony 15 w dobrym na sprzedarz
  15. Pozwolę sobie odświeżyć temat . Nagłośnienie pierwsza klasa, jak włączyłem na domowych kolumnach Twój filmik to aż mi puszka ze stołu spadła . Długo odkładałem sprawę car audio w swoim staruszku aż zmotywowałeś mnie by wreszcie od czegoś zacząć. Jeszcze dzisiaj dodam temat odnośnie swojego "nagłośnienia" bo nie wiem czy puki co można go tak nazwać. Poradzę się was odnośnie kilku rzeczy i pochwalę się moją konstrukcją. P.S. Często bywam w stolicy i chciałbym zobaczyć jak Twoja perełka brzmi w realu. Była by taka możliwość? pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.