Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Używane pompowtryski 1.9 TDI AVF


Kris328

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pompką 038130073BA na 2 cylindrze. Leje.

Objawy: trzęsie budą na jałowym, zamula, troche kopci.

Próbowałem 2x Liqui Moly do baku - nic, 1x Liqui Moly na krótko zgodnie z poradnikiem na forum oraz filmikami na Youtube - na 1 dzień odzyskał sprawność i potem znów to samo.

Planuję wymienić go na jakiś używany np. taki z poniższej aukcji całkiem niedaleko więc moge podjechać:

wtryskiwacze PASSAT 1,9tdi 038130073BA (4386642056) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co o tym sądzicie? Ogólnie nurtuje mnie pytanie czy taka pompka nie zwali sie po 2-3 tygodniach i czy warto się pchać w tą metodę naprawy, a w zasadzie wymiany. Jeśli nie to co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pompkami jest taki temat, że możesz je wyjąć ze sprawnego silnika, włożyć do swojego i im się coś poje*ie i nie będą działać, ale jeden wtrysk za 300 bym zaryzykował, jednak gwarancji nie masz ile on wytrzyma...

Jeśli chcesz zrobić dobrze regeneracje to tu Diesel System Nadarzyn - Serwis, regeneracja pomp i wtryskiwaczy. Sprzedaż części. — Nodes. To chyba tam zaopatrywał się we wtryski cowboy, który kiedyś oferował pompowtryski i wtryski ale już się tym nie bawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem ale u mnie leją 3 sztuki :(

zastanawiam się gdzie oddać do regeneracji bo używki to ciężko trafić w dobrym stanie :(

Kwota 650zł za regeneracje trochę mnie przeraża :( bo chce oddać wszystkie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób na końcówce firada za 450 szt.

Kiedyś dobry deal oferował cowboy, ale już tego nie robi, polecił mi za to serwis w nadarzynie...

I jak robić to tylko komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupowaniem używanych pompowtryskiwaczy to jak gra w rosyjską ruletkę, nigdy nie wiadomo na co sie trafi. Dobrze by było kupić pompowtryski i jednocześnie zapłacić za usługę montażu jak będa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...