Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd RDS-TMC w navi rns-d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio wyświetla mi się komunikat na navce - "rds-tmc tuner is faulty or could not be established". O co chodzi ? Gdzie znajdę ten tuner TMC ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam to samo tylko po polsku mi pisze, też chcialbym wiedzieć jak to zlikwidować. Może ktos z kolegów się z tym spotkal - napiszczie.

Opublikowano

brak tunera tmc lub złe połączenie ( usterka ). Tuner tmc musi byc inaczej błąd będzie wyskakiwał

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam tak samo ale tylko wtedy jak mam wyciągnięty kluczyk ze stacyjki, pewnie coś nie tak podpięte macie.

Opublikowano

ten komunikat jest zawsze przy braku tmc tuner gdyby był błędu by nie było

Opublikowano
  • Autor

Tom a4, a gdzie go znajdę ? może coś się rozłączyło ?

Czy istnieje kod wyposażenia na tuner tmc ?

Edytowane przez BIZZARE

Opublikowano

Można ten komunikat wyłączyć vagiem. Też z tym walczyłem kiedyś

Opublikowano

Nie da się nie pisz głupot komunikat jest nie do wyłączenia. Jedyna metoda to instalacja tunera.

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

O co chcesz się założyć mistrzu? Uderz do kolegi Alan. U niego w nawigacji wyłączyłem komunikat :wink:

Opublikowano

komunikat o info o tunerze tv nie tmc nie myl tunerów. Jeszcze napisz że vag 311 :facepalm:

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

Nie ma u kolegi żadnego tunera i nie wyskakuje mu już żadnen komunikat. Wcześniej miał coś takiego ze po każdym odpaleniu radia wyskakiwalo po jakimś czasie i denerwowalo :)

Opublikowano

musi mieć tuner, a komunikat wyskakuje natychmiast po uruchomieniu. Tuner tmc jest nie do wyłączenia żadnym interfejsem diagnostycznym ani w adaptacjach ani kodowaniu nie pisz bzdur.

Opublikowano

musi mieć tuner, a komunikat wyskakuje natychmiast po uruchomieniu. Tuner tmc jest nie do wyłączenia żadnym interfejsem diagnostycznym ani w adaptacjach ani kodowaniu nie pisz bzdur.

Wlozylismy navi dx do auta, które pierwotnie nie miało navi, FISa ani nawet 2 DIN to skąd tam tuner? Robiłem to pół roku temu i na którymś z angielskich forów znalazłem info jak to wyłączyć i się udało. Nie pamiętam czy adaptacją czy kodowanie zmieniłem ale na pewno zadziałało :) nie chce się tutaj z tobą spierac bo widzę że jesteś pewien swego ale autorowi tematu i Tobie podpowiadam, że jest to do zrobienia :wink:
Opublikowano

Jesteś pewien że navi jest DX bo jeśli non DX to tam nie ma błędu o tunerze tmc to mogło cię zmylić. Vas-em,Vcds-em nic nie ździałasz.

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

Navi to DX na 99%, a błąd o TMC był na 100%. Podesłałem link właścicielowi navi to może zaraz się tu wypowie bo widze, że sam Cie nie przekonam :decayed:

Opublikowano

To podeślij go tu może faktycznie się mylę


OK zwracam honor da się wyłączyć info o braku tmc procedura wygląda tak.

1 wchodzimy w vcds lub vag

2 Select

3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio

4 wybieramy 10 Adaptacje

5 kanał 6

7 zmieniamy wartość z 1 na 0

8 test

9 safe

10 wychodzimy z vcds ub vag

11 wyłączamy navi włączamy i komunikatu już nie ma

Kolego misiek9980 mój błąd :hi:

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

A moze z innej beczki mam rowniez nawigacje w FISie DX spolszczylem ja zgodnie z instrukcja wszytko ladnie jest po polsku lecz nie slychac komunikatow caly czas błoga cisza brak jakichkolwiek komunikatow. Dziala poprawnie lecz nic nie slychac moze ktos ma jakis pomysl co zrobic

Wysłane z mojego Szajsunga

Opublikowano

To podeślij go tu może faktycznie się mylę

OK zwracam honor da się wyłączyć info o braku tmc procedura wygląda tak.

1 wchodzimy w vcds lub vag

2 Select

3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio

4 wybieramy 10 Adaptacje

5 kanał 6

7 zmieniamy wartość z 1 na 0

8 test

9 safe

10 wychodzimy z vcds ub vag

11 wyłączamy navi włączamy i komunikatu już nie ma

Kolego misiek9980 mój błąd :hi:

No właśnie chyba tak to szło :D:hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

a gdzie znajduje sie w sedanie ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.