Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapala i gasnie, przy chamowaniu silnikim tak samo


Piasek94

Rekomendowane odpowiedzi

audi a4 b5 1.8 Adr.

samochód odpala i odrazu gaśnie.i tak cały czas zapala i gaśnie muszę zapalić i po chwili gaśnie podczas hamowania silnika gdy rzuca na luzdobro ty silnika spadną to około stu obrotów na minutę jak wrócą do normalnej pracy silnika czasami tak spadną obroty przy wrzucaniu luzu że aż silnik gaśnie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie dołączę:

Po przejechaniu około 2km gaszę silnik, przy tych stopniach temperatura dochodzi do 90. i jak chcę np: odjechać to mam problem z zapaleniem. Przekręcając kluczyk słychać że kręci że łapie ale ma tak 500 na obroie po chwili gaśnie.

I zachodzę w głowe co to moze być.

Jak by na ciepło miał problem z odpalaniem. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi a4 b5 1.8 Adr.

samochód odpala i odrazu gaśnie.i tak cały czas zapala i gaśnie muszę zapalić i po chwili gaśnie podczas hamowania silnika gdy rzuca na luzdobro ty silnika spadną to około stu obrotów na minutę jak wrócą do normalnej pracy silnika czasami tak spadną obroty przy wrzucaniu luzu że aż silnik gaśnie co to może być?

odłącz akumulator na 20 minut około podłącz włącz sam zapłon za 1 minute wyjmij kluczk włóż odpal i zostaw go tak to ręczna kalibracja przepustnicy powinno pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przepustnica sama sie kalibruje bo w kompie nie ma kalibracji ;) jest blad od przepustnicy sygnal nieprawidlowy blad staly ale idzie usunac

to jest ręczna akurat a udało Ci się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten sam problem albo inaczej mam ten problem sam już nie wiem :-/ mianowicie gasl mi przy podjeździe do świateł gdy wrzucalem na luz i po kilku minutach postoju przepustnice wyczyscilem ale bez adaptacji, wymieniłem świece ale to też nie to ale chociaż mam nowe :-) dalej szukając problemu odlaczylem wtyczkę przepływomierza hmm auto już nie gaśnie ale za to więcej pali słabsza moc no i czasem jak przyspieszam to przez chwilę ok 2-3 sek. nic po czym wystrzeli jak strzała więc problem nadal nie rozwiązany co myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...