Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przycisk nie jest zły gorzej że hamuju wsie 4 kułaaa :D:P

jak Ci sie zatnie ten pseudo hamulec to dopiero zatesknisz za swoją kochaną bezawaryjną B szósteczką :P

bez przesady ;) trzeba kupić quattro to nie będziesz potrzebował ręcznego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

świnta ido , to trza sie błyszczeć :P

smalcujemy na twardo :)

IMG_0852_zpsypickaut.jpg

Opublikowano

jaki smalec ?? :D

Opublikowano
  • Autor

jaki smalec ?? :D

swojski :grin:

Opublikowano

ale wyrabiany jak należy ?? :D

ru-0-r-650,0-n-954617TCUC_my_slowianie_d

Opublikowano
  • Autor

ale wyrabiany jak należy ?? :D

ru-0-r-650,0-n-954617TCUC_my_slowianie_d

oczywiście jak najbardziej tak :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... w końcu po dwóch latach polowań udało sie wyrwać moje tyły w prądzie :banan::banan::banan::banan::banan:

silniczki już zamówione z wiązkami , wiec będzie rezanko :kox::kox::kox:

IMG_0995_zpsnwpzcrfs.jpg

Opublikowano

oooo nie no wreszcie :D no to zając jednak jest gość, bo mikołaj nie dał rady :D :D :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano
  • Autor

wcześniej zajmowałem się rezankiem wnętrza a teraz przyszła pora na cosik nowego pod maską :D

całkowicie usunięty EGR z klapą gaszącą , wstawiona redukcja z silikonu zbrojonego z nissana 200 SX :banan:

IMG_0972_zpsweibottq.jpg


przy okazji wpadły nowe świece BERU

IMG_0978_zpsv9ypecm6.jpg


IMG_0973_zpslg2kyois.jpg

Edytowane przez chopin

Opublikowano

a normalnych nie było ? :P w sensie czarnych :P

Opublikowano
  • Autor

Tylko takie były Mnie sie podoba bo pod kolor auta Nastepny etap to fmic i tez bedzie mial takie łączniki

Opublikowano

blech... daj cały chrom :D

Opublikowano

Ah ten niebieski pod maska :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ah ten niebieski pod maska :P

ja wziąłem pod kolor auta :P miałbym czerwone szukałbym czerwonego silikonu itd :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolorek, stan lakieru robią robote :D Po usunięciu EGR z klapą gaszącą odczułeś spore wibracje przy gaszeniu??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolorek, stan lakieru robią robote :D Po usunięciu EGR z klapą gaszącą odczułeś spore wibracje przy gaszeniu??

absolutnie ! to jakiś mit tych co mają wywalone poduszki pod silnikiem , nie ma różnicy

Opublikowano

To tylko same plusy chyba też wysiedle tego koleżke u siebie :-)

Opublikowano
  • Autor

To tylko same plusy chyba też wysiedle tego koleżke u siebie :-)

serdecznie polecam , suchutko teraz w całym silniku :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No faktycznie kiera 3 ramienna jest spoko. Aktualnie nie stać mnie ;) hahaha. Do tego nie wiem czy A6 C5 kupić...

Wrzuciłeś już szybki elektryczne na tył ? Ja od kilkunastu dni mam z pakietem światło :)

Opublikowano
  • Autor

No faktycznie kiera 3 ramienna jest spoko. Aktualnie nie stać mnie ;) hahaha. Do tego nie wiem czy A6 C5 kupić...

Wrzuciłeś już szybki elektryczne na tył ? Ja od kilkunastu dni mam z pakietem światło :)

tak , już od miesiąca gęba sie cieszy i cztery prądy są - ja mam full pakiet swiatło i wiem jak cieszy :)

Opublikowano

No faktycznie kiera 3 ramienna jest spoko. Aktualnie nie stać mnie ;) hahaha. Do tego nie wiem czy A6 C5 kupić...

Wrzuciłeś już szybki elektryczne na tył ? Ja od kilkunastu dni mam z pakietem światło :)

tak , już od miesiąca gęba sie cieszy i cztery prądy są - ja mam full pakiet swiatło i wiem jak cieszy :)

Mi właśnie wczoraj padł przycisk blokowania tylnych szyb. Jest cały czas zablokowany i aby osoby z tyłu mogły opuszczać muszę wcisnąć i trzymać przycisk wrrrr....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.