Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Sprawdzić Zawias Przód A Tył


disem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zauważyłem ostatnio, że przód mam wyżej niż tył. Może to być związane z tym ze przednie kolumny całe były przekładane z innego audi (poprzedniego które rozbiłem a miałem tam nowe amorki i wahacze) i teraz mam przód wyżej niż tył. Jak sprawdzić jaki jaka wysokość powinna być ? Czy jak zmierzę od podłoża do błotnika to da to jakąś informacje ? Na wlepce mam oznaczenie 1BA . Może ktoś sprawdzić jaka jest odległość od podłoża do zderzaka na takim zawiasie koła 16 205/55.

Aha, jakiego koloru są oznaczenia na sprężynach przy zawiasie 1 bA ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zauważyłem ostatnio, że przód mam wyżej niż tył. Może to być związane z tym ze przednie kolumny całe były przekładane z innego audi (poprzedniego które rozbiłem a miałem tam nowe amorki i wahacze) i teraz mam przód wyżej niż tył. Jak sprawdzić jaki jaka wysokość powinna być ? Czy jak zmierzę od podłoża do błotnika to da to jakąś informacje ? Na wlepce mam oznaczenie 1BA . Może ktoś sprawdzić jaka jest odległość od podłoża do zderzaka na takim zawiasie koła 16 205/55.

Aha, jakiego koloru są oznaczenia na sprężynach przy zawiasie 1 bA ?

Pozdrawiam

Ja przy takim zawieszeniu i kołach jak Ty mam 66,5 cm. do błotnika A oznaczenie kolorowe jeśli dobrze pamiętam to dwie kropki brązowe i jedna biała (przód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory są zależne od kategorii wagowej. Ja w adr miałem przód różowy, biały,biały a tył zielony,biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przód jest od innej kategorii wagowej i dlatego wyje do księżyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...