Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrne B5 1.6I Z Łodzi


dopeboy

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to samo pisałem w dziale 'nowicjusz' ale to chyba tu jest miejsce takich wypocin ;p

Zakupiłem a4 b5 1.6i z 1996r. ;) Auto sprowadzone w 2012r. z Niemiec (chyba od pierwszego właściciela) przez znajomego mechanika i użytkowane przez niego 2 lata. Czyli ja jestem 3cim właścicielem ever a auto naprawde świetnie się trzyma jak na swoje 18 lat ;) od razu zamonotowałem sekwencję, ponieważ dużo jeżdzę po mieście i ogólnie nie mam żadnych uprzedzeń do LPG. Przesiadłem się z astry 1.6 8V (oczywiście też w gazie) z 1994r. i choć bardzo lubiłem to auto (było ono moim pierwszym) to różnica jest nieporównywalna ;p

Wyposażenie:

- climatronic

- 2x el. szyby

- el. lusterka (ale chyba bez podgrzewania)

- ABS

- wspomaganie

- centralny zamek

- alarm

- radio Audi Beta Autoreverse

W najbliżyszm czasie nie plnuję nic modyfikować bo nie mam kasy, a mam inne rzeczy na głowie (ale autko jak każde a4 ma potencjał na ładny projekcik) ;p Jedyne co, to chcę wymienić radio na moje Sony Xplod, więc będę musiał się pobawić z tymi kostkami i adapterami bo nawet teraz nie działają mi głośniki z tyłu.

I mam od razu jedno pytanie. Jak mogę sprawdzić jaki dokładnie typ silnika posiadam?

Załączam też kilka zdjęć (na razie bardziej poglądowe niż artystyczne) ;>

srwipare.jpg

dpi6iwl4.jpg

ih4mj5a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej masz już lampy tylne po 1 liftingu. kolorek taki jak mój ;) wrzuć jeszcze zdjęcia jak auto prezentuje się w środku.

a typ silnika możesz sprawdzić jak dobrze pamiętam na wlepie w bagarzniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej masz już lampy tylne po 1 liftingu. kolorek taki jak mój ;) wrzuć jeszcze zdjęcia jak auto prezentuje się w środku.

a typ silnika możesz sprawdzić jak dobrze pamiętam na wlepie w bagarzniku

dzięki za podpowiedź ;) wnętrze jest czarne, zadbane (tylko cupholdery w środkowym tunelu coś szwankują i popielniczka z tyłu też coś luźno lata, ale to szczegóły), postaram się niedługo wstawić ze dwa zdjęcia ze środka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...