Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duży Pobór Prądu - System Nawigacji (Bezpiecznik 15)


cl4vish

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie ktoś oświecić od czego jest bezpiecznik nr. 15 - system nawigacji, kiedy ja nie mam nawigacji. Pytam, bo mam problemy z poborem prądu i stopniowo eliminuję różne reczy, a to coś zzżera mi 200mA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałeś ten problem? u mnie jest to samo , musiałem wybić szybę bo potrzebowałem coś na szybko wyjąć z auta ,później okazało się że aku rozładowany , pomiary wskaźnikiem pokazały że bezpiecznik nr 15(b7) pobiera ok 1A , nawigacja jest ,ale dlaczego tak sie dzieje ? dodam że po wyjęciu bezpiecznika niby wszystko ok na krótką metę ale po wyciągnięciu kluczyka włącza sie podświetlenie klimatronica ,a na liczniku jest zamiast stanu "km" jakiś "kod". Proszę o pomoc bo mnie to audi wykończy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator sprawdzony jest ok, centra futura ma jakieś 3 lata ,nie ma zwarć itd ,ładowanie ok, pobór mocy mierzony miernikiem na masie pokazuje z włożonym bezpiecznikiem nr 15-ok 1A a bez bezpiecznika 0.03 , wiec to chyba jednak nie akumulator . :huh: dodam że oświetlenie klimatronika włącza się na jakąś minute później sie wygasza wiec jest ok ,ale problem nadal nie rozwiązany >

Mam jeszcze jedno pytanie dot. zamka w drzwiach kierowcy, niema możliwości otworzenia do scyzorykiem ,nie reaguje na kluczyk ,co to może być tym razem. Musiałem wybić szybę żeby się dostać do wnętrza bo potrzebowałem coś wyjąć na szybko z auta , a nie mogłem czekać na podłączanie pod jakieś źródło prądu .

Edytowane przez KUZ83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można trochę więcej szczegółów ? ;-) podłącze jutro i sprawdzę ,ale chyba jakby moduł był walnięty do wywalało by pewnie inne rzeczy . Tak na moje oko. Co do zamka do on otwiera sie i zamyka z centralnego ale nie z kluczyka wiec stawiam chyba na uszkodzenie mechaniczne ,chyba że nie mam racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka rzeczy się złożyło, bardzo słaby akumulator, tak jak ktoś wspomniał i wariowały różne rzeczy, poza tym był padnięty sterownik w drzwiach i to on wykończył aku. Ostatecznie wyczyściłem pod deską większość mas,bezpieczników, styków i tylko co znalazłem, ale nie wiem czy to akurat coś dało, bo były w idealnym stanie jak na 12-letnie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...