Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

lampe pewnie trzeba rozkleić a później skleić, więc masakreiszyn.

Dokładnie

Led pod tablice rejestracyjne, taki mały modzik ,ale coś tam cieszy :)

b305935303981b06med.jpg

Opublikowano

Też sobie zmodze takie :]

Dawaj kreski z hamowni.

Opublikowano
  • Autor

Kreski będą ale dopiero na zime ,puki co to co mam jakoś starcza a bedzie 190km

Opublikowano

samym softem 190PS nie pyknie chyba że coś więcej grzebniesz...

Opublikowano
  • Autor

A po zmianie IC ? powinno wyjść 190 km ,przecież po samym sofcie i turbo CAG robi sie 180 kucy :wink:

Opublikowano

IC sam w sobie mocy nie zrobi tylko spowoduje, że przy deptaniu albo wysokich temp zewnętrznych auto będzie trzymało moc i moment. Turbo nie ugotuje się i nie będzie pompować gorącego powietrza. Ale jak ogarnięty tuner będzie pisał soft to jest szansa że podejdzie moc pod 190KM bo będzie mógł poczarować doładowaniem bez ryzyka zagotowania suszarki. Dalej tylko suszarka od CAH i 220KM czeka :D

Pytanie z innej beczki, jakie masz spalanie i jakie dystanse robisz? Ciekawi mnie jak się rożni od FWD.

Edytowane przez edraven

Opublikowano
  • Autor

Przecież o tym właśnie myśle, zwiększenie dopływu powietrza, nie jest to moje pierwsze auto po programie także spoko 190 kucy będzie po zmianie IC

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bo żona pyszczy , na pewno będzie chip :wink:


Tomek już podłoga zmodzona na zimę :grin: ,wiec coś sie robi... :P

1273443689326a24med.jpg

Doszły ledy do środka, wygląda super

dsc-0304.jpg

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Na wiocha.pl :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wełnik dostaniesz bana, to sie nauczysz pisać :D głupoty

Opublikowano
  • Autor

dokładnie kalkulatorem :wink: ,nie dorobiłem się jeszcze aparatu,... :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Graty fury, dopiero zobaczyłem wątek ale :

znaczki s-line a ani jednego elementu na wyposarzeniu z s-line :facepalm:

Jeden lubi córkę ,a drugi teściową :wink:

To raczej jest tak ze chciałbys mieć córkę ale dymasz tylko teściową :P

ja nie jestem zwolennikiem takich zabiegów znaczkowych bo dla mnie to to samo jak byś ponaklejał Rs4 itp :(

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

To raczej jest tak ze chciałbys mieć córkę ale dymasz tylko teściową :P

Albo teścia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Graty fury, dopiero zobaczyłem wątek ale :

znaczki s-line a ani jednego elementu na wyposarzeniu z s-line :facepalm:

Jeden lubi córkę ,a drugi teściową :wink:

To raczej jest tak ze chciałbys mieć córkę ale dymasz tylko teściową :P

ja nie jestem zwolennikiem takich zabiegów znaczkowych bo dla mnie to to samo jak byś ponaklejał Rs4 itp :(

Ale do rs4 ,trzeba mieć też pod maską,a do sline już nie :P ,z grila wyrzucę. :kwasny:

Opublikowano

Słuchaj twój samochód rób jak uważasz ale do s-line jak i do rs trzeba mieć nie tylko naklejki dla mnie to to samo :)

Ps. Duzo lepiej wyglądają drl z led niz ori ...mega duża różnica , juz sie tak nie różni mocno od ori led :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oky wiem,wiem o co kaman :wink:

Rożnica jest kolosalna jeśli chodzi o drl org,a led :)


Doszły fele org, lato ,17" ET37

img-20141129-093015.jpg

img-20141129-093028.jpg


img-20141128-203957.jpg

Opublikowano

koło ładne, od czego to masz? nie myślałeś o 18" Kiedyś pisałeś że miastem mało jeździsz więc tragedii by nie było z wygodą;)

Opublikowano
  • Autor

Od b8 fele , moze sprzedam z oponkami i sie zdecyduje na 18" ale ten komfort troche bedzie lipny , bo teraz na 17" jest twardo,a co dopiero na 18" :kwasny: ,

zobacze :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.