Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Języka W Nawigacji I Pulpicie Międz Zegarami. Lublin


januaryy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w zlym temacie umiescilem post to z gory przepraszam.

Szukam kogoś, osoby/firmy co zmienia język wyświetlany w nawigacji oraz na pulpicie między zegarami a takze jezyk lektora. Aktualny język niemiecki a oczywiscie zalezy mi na polskim.

Najchętniej na terenie Lublina badz okolic. Znalazłem jedna firme co to robi ale koszt nie jest mały więc poszukuje dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli masz BNS 4.2 to możesz to sobie zrobić sam za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz RNS-D to na Czechowskiej zmiana języka w Navi kosztuje ok. 150zł i godzina czasu.

Oo ciekawe ciwkawe, dziękuję za informacje. Mam RNS-D DX. Zmieniąja wszystkie "polecenia" wyświetlane w aucie czy tylko navi?

Edit: Dzwoniłem i potwierdzam 150zł za usługe zmiany jezyka w Navi. Nie zmienia jezyka miedzy zegarami. Moze jest jakis "macher" na forum co potrafi to uczynic?

Edytowane przez januaryy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zmienia jezyka miedzy zegarami.

Na Fisie tj. między zegarami tylko na angielski ewentualnie można, polskiego się nie da. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge prosic dokładne namiary na zmiane tego jezyka w navi przy ul. czechowskiej w którym miejscu dokładnie


A moze ktos wie jak to zrobic samemu mam navi w fisie BNS 4.2 po miedzy zegarami


w BNS 5.0 tez uda sie zrobic?

Witam kolego mam pytanie co do navi BNS 4.2 chodzi mi o polski jezyk jak ustawic navi mam pomiedzy zegarami mape mam czechy polska 2013-2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o navi między zegarami po polsku to nie ma opcji. Jeśli chcesz mieć navi ogolnie aby ci pokazywało to musisz zakodowac aby wyświetlalo. aby mieć polskie menu musisz dać komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos wie jak to zrobic samemu mam navi w fisie BNS 4.2 po miedzy zegarami

Potrzebujesz jeszcze pomocy ???

Pisz PW bo mogę nie dostrzec odpowiedzi.

jeśli chodzi o navi między zegarami po polsku to nie ma opcji.

No jak nie ma jak jest.

I to samemu można przeprowadzić.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie posiadam u siebie navi jedynie radio Audi Concert i nagłośnienie bez bose ale mam zamontowany oryginalnie moduł bluetooth z wybieraniem głosowym. Wszystkie komendy są niestety w języku niemieckim. Można to zmienić przynajmniej na angielski a najlepiej polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...