Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie


Pablo90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie. Kupiłem nie dawno a4 i mam tylko jeden kluczyk i 1 pilot. czy da sie dorobić taki pilot? w audi jest centralny i alarm. i jaki byłby koszt tego?? Tak jak wspomniałem wcześniej mam też jeden kluczyk, czy da się jakoś dopasować z innego używanego audi? Bo oryginalny to oryginalny a nie podróbka dorabiana u zegarmistrza. Pomóżcie z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup na allegro nowy surowy klucz np. scyzoryk (ori)

pozostanie tylko aby w firmie zajmującej się dorabianiem kluczy nacieli go i zaprogramowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz na lewym słupku wewnątrz auta zaraz obok fotela taki kwadratowy to masz fabryczny alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy jest przycisk nie ma znaczenia,ori audi ma kazde audi,ale ktos mogl zamienic alarmy i wpiac cos innego :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 12:34_________________________________________________a ten przycisk na slupku jest po to,ze jak zostawiasz w aucie dziecko ,czy psa ,alarm po wcisniecu owego przycisku nie bedzie uruchomiony przez wewnetrzne czujki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przycisk na słupku kolego jest zawsze gdy jest fabryczny alarm

gdy go nie ma to też nie ma fabrycznego alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu,przecierz alarm,w tym ten przycisk-to standart w a4

a mi chodzilo o to,ze ktos mogl usunac ori audi i wlozyc nie wiem ,np cobre czy cos innego i jest inny pilot :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu,przecierz alarm,w tym ten przycisk-to standart w a4

a mi chodzilo o to,ze ktos mogl usunac ori audi i wlozyc nie wiem ,np cobre czy cos innego i jest inny pilot :wink4:

no stary jesteś w błędzie

alarm nie jest standardem

nie każe audi wyjeżdżając z fabryki ma alarm a zarazem przycisk na słupku o którym pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ja nie malem orginalu :>

nie tylko Ty ja w obecnej też nie mam ori

we wcześniejszej którą miałem natomiast był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu nic takiego nie mam. czyli nie jest ori. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:19_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanie i mnie bardzo gnębi. czy jak kupie inny kluczyk na allegro np. coś takiego http://www.allegro.pl/item436537932_nowe_orginalne_kluczyki_audi_a3_80zl_za_2_szt.html http://www.allegro.pl/item433789457_kluczyk_audi_a3_a4_a6.html czy coś takiego będzie działać?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ori w takim razie nie masz

_____________

co do tych kluczyków to nie bardzo Ci sie przydadzą bo one są juz nacięte (chyba że zmienisz same groty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu,przecierz alarm,w tym ten przycisk-to standart w a4

a mi chodzilo o to,ze ktos mogl usunac ori audi i wlozyc nie wiem ,np cobre czy cos innego i jest inny pilot :wink4:

no stary jesteś w błędzie

alarm nie jest standardem

nie każe audi wyjeżdżając z fabryki ma alarm a zarazem przycisk na słupku o którym pisałem

no to sorry,dowiedzialem sie czegos wiecej o audi-dalbym reke,ze alarm ,central i immo to standart-no coz,pomylilem sie :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 22:47_________________________________________________http://www.allegro.pl/item429672619_obudowa_pilot_kluczyk_scyzoryk_grot_vw_gratis.html -taki pilot z grotem do dociecia bylby dobry,tylko ten pilot nie ma pastylki immo, ani plytki elektronicznej do alarmu,trzebaby je dokupic,najlepiej w serwisie i zaprogramowac,a plytke moze gdzies u jakiegos elektronika

to wszystko zalezy od tego, ile pieniedzy chcesz na to przeznaczyc- dokupujac grot,pilota i zaprogramowanie,wychodzi taniej,nie spiesz sie ,popatrz ,popytaj ,a dopiero potem kupuj

http://www.allegro.pl/item429672625_obudowa_pilot_kluczyk_scyzoryk_nowy_wzor.html

tutaj masz pilot z grotem do dociecia,ale nic nie jest napisane,czy jest plutka od al,ani immo,ale podejrzewam,ze to tylko obudowa z grotem,ale taki jak ten juz tylko wymienia sie grot i koduje http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-NEW-STYLE-FLIP-KEY-FOB-A3-A4-A6-A8-TT-3BUTTON_W0QQitemZ160279697997QQcmdZViewItem?hash=item160279697997&_trkparms=72%3A12%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wczesniejsze odpowiedzi na pytania :) ale jeszcze mam pytanie:) kazdy samochod ma inna czestotliwosc?? bo patrzylem na klucze "scyzoryki" do mojej niuni i jeden jest np 315Mhz a inny ma mniej... teraz to juz sam glupieje. musze dorobic jakies klucze bo niedawno kolega pojechal na zakupy swoja a4 i pozniej nie chciala mu zapalic tzn zapalic zapalila tylko byla odcinka paliwa.. przywiozl drugi klucz i bezproblemowo zagadala... i sie boje zeby mi takiego numeru a4 nie zrobila:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to,czy auto odpali,czy nie zalezy od immo,czestotliwosc jest zwiazana z dzialaniem alarmu,jesli bedziesz dorabiac klucz,musisz zadbac o immo,zeby nie bylo przykrych niespodzianek-chodzi o to,zeby pastylka immo,ktora znajduje sie w kluczu,byla zakodowana tak samo,jak ta ,ktora juz masz w kluczyku

jesli chodzi o inne czestotliwosci pilotow,to jest pewien zakres,na ktorych piloty dzialaja,ale nie pamietam dokladnie ktore mozna skompatybilowac z innymi centralkami,a ktorych nie,wiedz jedno,ze jesli masz inny alarm,ktory nie pochodzi od audi,scyzoryka mozesz ''niedograc'',trzeba by najpierw ''wylapac''czestotliwosc pilota,ktory juz masz,a potem sprawdzic na jakiej ''lata'' pilot i potem sprawdzic,czy da rade razem polaczyc,zeby dzialalo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pilotem ... mam ori instalkę, kupię obudowę z grotem. Brakuje imo i pilota. Grot i imo mogą zrobić np. w Warszawie na Pańskiej 10 ale z pilotem gorzej. Nie mam pinu więc pozostaje chyba serwis ... można tam kupić płytkę do tej obudowy obsługującą drzwi szyby i bagażnik czy jest jakaś inna opcja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pilotem ... mam ori instalkę, kupię obudowę z grotem. Brakuje imo i pilota. Grot i imo mogą zrobić np. w Warszawie na Pańskiej 10 ale z pilotem gorzej. Nie mam pinu więc pozostaje chyba serwis ... można tam kupić płytkę do tej obudowy obsługującą drzwi szyby i bagażnik czy jest jakaś inna opcja ??

a masz stary pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...