Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłokietnik z a6 do a4


masterhex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukajka nie dała odpowiedzi dlatego pytam czy podłokietnik z A6 będzie pasować do a4 b5 ? bo szukam i szukam ori podłokietnika używanego.

te dedykowane są do bani skrzypią i wogóle masakra z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafił mi się ori podłokietnik z a6 2001r. Mocowanie pasuje, jednak po zamontowaniu go i założeniu zaślepek nie jest idealnie. Widać dziurę i kawałek łapy. Tak więc trzeba będzie rezać nową zaślepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj udało mi się kupić ori podłokietnik do a4 b5 z stopą ale musiałem niestety wycinać dziurę w tunelu bo miałem inny trochę widać nie doróbki ale da się na to patrzeć teraz muszę kupić taką uszczelkę czarną i dopasować zawiasy z podłokietnika które były połamane co jest standartem w tych modelach :/ naprawiłem płaskim zawiasem metalowym z castoramy może nie jest to idealne rozwiązanie ale przynajmniej nie lata nie wylatuje i się trzyma :) koszty jakie poniosłem 50 zł podłokietnik 2 zł zawias i 50 gr śrubki do zawiasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod post. U mnie podłokietnika w ogóle nie ma, mam za to plan kupić i dołożyć... Jak wygląda sprawa z mocowaniem takowego? ktoś, coś, pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod post. U mnie podłokietnika w ogóle nie ma, mam za to plan kupić i dołożyć... Jak wygląda sprawa z mocowaniem takowego? ktoś, coś, pomożecie?

Zbieraj pieniądze i kup oryginał. Najlepsze i długo cieszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj pieniądze i kup oryginał. Najlepsze i długo cieszy. Pozdrawiam

Ale kupic sam podłokietnik, czy najlepiej juz podłokietnik z nakładka na tunel? Kto w b5 dokładał podłokietnik...? jak lepiej, łatwiej, ładniej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lepiej sam podłokietnik po co dopłacać za tunel no chyba że w twoim nie ma jak zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tego, ze NIE WIEM jak to zamontować. Może ktoś pomóc z tematem? zdjęcia jakieś, cokolwiek (później dodam zdjęcia jak jest u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już taki temat na forum. Musisz mieć łokieć z łapą i 3 nakretki. Tunel.możesz kupić q możesz wyciąć swój. Nie jest to jakieś trudne bo twoją dziurę przykrywa ubudowa łokcia i wygląda jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak ściągniesz tunel to od spodu jest jakby odznaczone miejsce w którym ma się znaleźć dziura na podłokietnik. Jak by ktoś chciał zdjęcia czy więcej info to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak ściągniesz tunel to od spodu jest jakby odznaczone miejsce w którym ma się znaleźć dziura na podłokietnik. Jak by ktoś chciał zdjęcia czy więcej info to PW.

Właśnie nie w każdym tak jest :wink: ale to nie zmienia faktu ze to nic trudnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...