Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik mały wyciek oleju


Dvbxtreme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu zauważyłem że mam niewielki wyciek oleju nad miską olejową trudno jest mi ocenić skąd to się wydziela wyciek jest od prawej strony stojąc przodem do Auta może ktoś jest bardziej obeznany i mi pomoże lub ktoś miał podobny problem z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam.

Stan od dołu :

http://www.youtube.com/watch?v=FRVfvuEqI3I&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=H6c2e6Pr0DA&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś wymyć ten syf i zobaczyć gdzie się pokaże wyciek bo to co masz to mogą być pozostałości po wymianie filtra oleju bo zawsze coś przy wymianie poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś wymyć ten syf i zobaczyć gdzie się pokaże wyciek bo to co masz to mogą być pozostałości po wymianie filtra oleju bo zawsze coś przy wymianie poleci

Często puszcza oring chłodniczki olej. Sprawdż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pozostałosci oleju to raczej nie to bo wycierałem te miejsce i naszło troszke oleju tam.

przyjże sie Oringowi chłodniczki może faktycznie to jest to.

A mam takie pytanie ta rura czarna plastikowa co wychodzi z boku silnika bodajże odma olejowa jest tak jak by w oleju zapocona czy to wedł was może byc tam wyciek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się koledzy jaki tam jest nr tej Odmy bo nie chce rozbierać póki nie bede miał nowej .. bo faktycznie sie rozpadnie i będzie Sziit :D:D

to jest ta czarna rurka w głebi silnika widac ze jest zapocona

http://www.youtube.com/watch?v=jBmzVsMYLPE&feature=youtu.be

Edytowane przez Dvbxtreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj najpierw oznaczenie motoru

gdzie na tych filmikach jest odma?

silnik do mycia i dopiero szukanie, teraz jest cały na dole uwalony i nic nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6 74 kw ,, ARM "

na tym ostatnim widac z daleka w głebi silnika na wprost nie mam możliwosci zrobienia perfekcyjnego filmiku dlatego zrobiłem podgladowo jak to wyglada.

Edytowane przez Dvbxtreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie odma jest cała bo ja wyciągałem i sprawdzałem czy ma pęknięcia i jest jak nówka.

Sam nie wiem skąd to leci .. ręce opadają jutro zrobię filmik z wnętrza silnika ocenicie sami jak to wygląda.


Witam Ponownie zacznę od tego że prawdopodobnie znam przyczynę wycieku mój kochany braciszek wlał całą płukankę do silnika i rozszczelnił go ..

przyglądałem się gdzie mniej więcej jest ten wyciek i jak na moje to gdzieś z bloku silnika musi cieknąć bo nie sądzę by z głowicy leciało choć mogę się mylić a wyciek jest od strony silnika gdzie jest filtr oleju co o tym myślicie jakieś sugestie ?

Pozdrawiam

Edytowane przez Dvbxtreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...